«زنگ سینما» ۲۴ مهر نواخته می شود

عمو پورنگ ۲۴ مهر از برنامه ی جدیدش “شبکه کودک عمو پورنگ”در سالن ایوان شمس رونمایی میکند.

۲۴ مهر قرار است از برنامه جدید عمو پورنگ با عنوان «شبکه کودک عمو پورنگ» رونمایی شود که در این مجموعه نمایشی وی به همراه امیر محمد و سه عروسک گربه به نام‌های قشنگ، ملنگ و پلنگ اوقات جذاب و با نشاطی را برای کودکان فراهم خواهد کرد.

هدف‌گذاری حضور ۴۰۰ هزار دانش‌ آموز در برنامه اکران آثار کودک و انیمیشن / رونمایی از برنامه «شبکه کودک عمو پورنگ» در مراسم افتتاحیه

مراسم گشایش زنگ سینما توسط جمعی از مدیران شهرداری، مدیران سینماها، دانش آموزان و باحضور عمو پورنگ در ایوان شمس برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی موسسه تصویر شهر، ابراهیم داروغه‌زاده مدیرعامل موسسه در خصوص اجرای این طرح در سال ۹۰ گفت: طرح زنگ سینما از سال۸۷ به همت سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران با هدف حمایت و رونق بخشی به سینمای کودک و نوجوان و ایجاد اوقات فراغت مناسب برای دانش آموزان در مقاطع مختلف تحصیلی ایجاد و راه‌اندازی شد و قرار است امسال با شکلی متفاوت‌تر و جذاب‌تر از سال‌های قبل اجرا شود، بدین منظور علاوه بر اکران فیلم‌های سینمایی ژانر کودک و نوجوان، اکران فیلم‌های انیمیشن نیز در دستور کار قرار گرفته است.
وی یادآور شد که در سال گذشته تعداد ۱۸۰ هزار دانش آموز در مقاطع مختلف تحصیلی از این طرح استقبال کردند و پیش بینی می‌شود که امسال تعداد دانش آموزان به ۴۰۰ هزار نفر افزایش یابد.
داروغه‌زاده همچنین از اختصاص ۱۴ پردیس و سینما به طرح زنگ سینما خبر داد و افزود: این طرح به گونه‌ای است که بتواند تمامی مناطق تهران را تحت‌الشعاع قرار دهد و دانش آموزان مناطق مختلف تهران بتوانند در ساعت‌های صبح سینماها به تماشای فیلم‌های متناسب با گروه سنی خود بنشینند.
در این مراسم که در روز یک شنبه ۲۴ مهرماه با اجرای عمو پورنگ در سالن ایوان شمس برگزار می‌شود، قرار است از برنامه جدید وی با عنوان «شبکه کودک عمو پورنگ» رونمایی شود که در این مجموعه نمایشی وی به همراه امیر محمد و سه عروسک گربه به نام‌های قشنگ، ملنگ و پلنگ اوقات جذاب و با نشاطی را برای کودکان فراهم خواهد کرد.

منبع: خبرگزاری فارس

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *