«نیکان و بچه ‌غول» اواخر اردیبهشت جلوی دوربین می‌رود

۳۰نماجوان-فیلم سینمایی رئال انیمیشن «نیکان و بچه غول»

 فیلم سینمایی رئال انیمیشن «نیکان و بچه غول» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی رحمان رضایی اواخر اردیبهشت‌ماه جلوی دوربین می‌رود.

«رحمان رضایی» در گفت‌و‌گو با خبرنگارما درباره روند تولید فیلم، گفت: در حال حاضر بخش‌های انیمیشن فیلم در حال ساخت است و از سوی دیگر سالن کروماکی در فرهنگسرای رازی در حال آماده‌سازی است که سایت بزرگی است و نورپردازی آن در حال انجام است.

وی در ادامه گفت: شخصیت‌های انمیشینی داستان از جمله «بچه غول»، «مردآزما» و «ریشه‌ها» خلق شده است. بخش‌هایی از لوکیشن‌ها نیز به صورت نقاشی آماده شده است اما به گونه‌ای شبیه به کارهای هالیوودی خواهد بود.

وی درباره شخصیت‌های دیگر داستان گفت: پنج شخصیت اصلی به جز شخصیت‌های کارتونی وجود دارد که به زودی از بازیگران حرفه‌ای سینما در این زمینه بهره خواهیم برد.

حدود ۷۰ درصد از فیلم به صورت انیمیشن ساخته می‌شود که مدتی ‌است گروهی به سرپرستی کارن آرکلیان انجام می‌شود.

فیلم داستانی ایرانی است و درباره شخصیت خیالی خوخو است که بچه‌ها را با آن می‌ترسانند گروه تلاش می‌کنند تا فیلم  برای حضور در جشنواره فیلم کودک  و نوجوان آماده نمایش شود.

تاکنون حضور رحمان رضایی (کارگردان و تهیه‌کننده)، افسر شایان (نویسنده فیلمنامه)، حبیب الهیاری (مجری طرح)، کارن آرکلیان (دستیار و کارگردان بخش انیمیشن)، کامیار فاروقی (مدیر فیلمبرداری) قطعی شده است.

منبع:فارس

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *