«آبنبات قرمز» کلید خورد

۳۰نماجوان-فیلم «آبنبات قرمز»در راه جشنواره اصفهان

تهیه کننده فیلم “آبنبات قرمز” از آغاز فیلمبرداری این فیلم با مراحل تولید فشرده و سنگین برای نمایش در جشنواره فیلم کودک ونوجوان اصفهان تا پایان تیرماه خبر داد.

حبیب اسماعیلی در این رابطه گفت: در حال حاضر مشغول انجام مقدمات ساخت فیلم سینمایی “آبنبات قرمز” به کارگردانی محسن دامادی در فضای فانتزی برای مخاطب کودک و نوجوان هستیم و در صددیم این فیلم را برای شرکت در جشنواره کودک و نوجوان اصفهان آماده کنیم.
وی افزود: “آبنبات قرمز” پروژه سنگینی از لحاظ پروداکشن است و باید پیش تولید آن را به دقت انجام دهیم. همینطور به شعر و آهنگ نیاز داریم و این بخش از کار را هم آماده می‌کنیم.
اسماعیلی درباره مضمون این فیلم اظهار کرد: دامادی که خود از فیلمنامه نویسان قدیمی است و از این حرفه به سمت کارگردانی رفته شورایی از نویسندگان تشکیل داده که زیر نظرش فیلمنامه را می‌نویسند و از همین حالا کار ترانه سرایی و ساخت موسیقی را آغاز کرده‌ایم.این تهیه کننده همچنین از پایان پیش تولید این فیلم سینمایی تا انتهای تیرماه و کلید خوردن آن در این موعد خبر داد.

منبع:سینماجوان

1 دنبال این می گردید “«آبنبات قرمز» کلید خورد

  1. به نام خدا سلام و خسته نباشید
    ببخشید در ۲۶مین جشنواره فیلم کودک و نوجوان آقای داریوش فرضیایی (عمو پورنگ) هم حضور دارند؟
    ــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
    پاسخ سینماجوان:هنوز دبیر جشنواره حکم رو قبول نکرده و اختلافاتی بر سر برگزاری جشنواره وجود داره .حتی زمان برگزاری جشنواره هم مشخص نیست.چه برسه به مجریه افتتاحیه یا اختتامیه

    (۰)

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *