آخرین نشست دبیر جشنواره با ستاد اجرایی مستقر در اصفهان

۳۰نماجوان-میرعلائی: جشنواره امسال جشن نشاط و امید خواهد بود.

dabir-setad-02
سیداحمد میرعلائی دبیر جشنواره بین المللی فیلم کودکان و نوجوانان در آخرین دیدار خود با اعضای ستاد اجرایی جشنواره از ویژگیهای جشنواره بیست و هفتم سخن گفت.

به گزارش ۳۰نماجوان به نقل از ستاد خبری بیست و هفتمین جشنواره بین المللی فیلم کودکان و نوجوانان، در این ملاقات که آخرین حضور دبیر جشنواره در اصفهان پیش از آغاز جشنواره بود، میرعلائی با تقدیر از فعالیت گسترده اعضای ستاد اجرایی گفت: امسال کمتر از سالهای پیش به اصفهان آمدیم، چرا که روند امور اجرایی به شکلی پخته و موثر توسط ستاد اجرایی مستقر در اصفهان در حال انجام است و اعتماد متقابل کاملا به دست آمده است. امیدوارم این جشنواره با تلاش همه ما به نحوی شایسته و در شان کودکان و نوجوانان و مردم عزیز ایران و اصفهان برگزار شود.

در این دیدار که با حضور جعفر گودرزی مدیر اجرایی جشنواره و تعدادی از مدیران بنیاد سینمایی فارابی و دست اندرکاران جشنواره و نیز اعضای ستاد اجرایی مستقر در اصفهان برگزار شد، میرعلایی بر اهمیت جشنواره کودکان و نوجوانان به عنوان بزرگ‌ترین جشن ویژه کودکان اشاره کرد و افزود: امسال جشنواره به نام حضرت رسول اکرم(ص) مزین است و امیدوارم با تاسی به سیره بزرگوارانه این رسول عشق و امید، جشنواره امسال سرشار از اخلاق مداری باشد و سرچشمه امید؛ نشاط و سرزندگی.

گفتنی است در این سفر دبیر جشنواره و همراهان از سینماهای جشنواره، هتل‌ها، سالن مخصوص رسانه های گروهی (استاد فرشچیان) و مراحل آماده سازی برنامه های جنبی و همچنین از آخرین مراحل ساخت دکور ویژه مراسم افتتاحیه بازدید کردند.
بیست و هفتمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان با گرامی‌داشت نام پیامبر اکرم (ص) پدر آسمانی کودکان دنیا از پانزدهم تا نوزدهم مهرماه در اصفهان برگزار خواهد شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *