اجرای اول نمایش «الیور توئیست» به کودکان بدسرپرست تقدیم شد

۳۰نماجوان-الیور و داجر ناقلا و نوانخانه ای ها در یک قاب

 اولین اجرای نمایش «الیور توئیست» به کودکان پویش تقدیم شد. این نمایش تا سی ام دی ماه ساعت ١٨ در تالار وحدت به روی صحنه خواهد رفت. 

به گزارش ۳۰نماجوان، به مناسبت هفته منع خشونت علیه کودکان نخستین اجرای نمایش موزیکال «الیور توئیست» با حضور کودکان پویش «بدسرپرست تنهاتر است» اجرا و به کودکان بدسرپرست تقدیم شد.

کسانی که رمان الیورتوئیست را خوانده اند یا فیلم این قصه را دیده اند حتما دو چهره خردسال این قصه داجر ناقلا و الیور خاطرشان هست. رمانی با شخصیت ها و صحنه های جذاب و دیدنی نوشته چارلز دیکنز.
حالا گروهی از بازیگران خردسال و کودک تئاتر قصد دارند نقش های صحنه های متفاوت نمایش موزیکال الیورتوئیست را در کنار چهره های شناخته شده تئاتر و سینما همچون آتیلا پسیانی، مهناز افشار، نوید محمد زاده، سعید چنگیزیان، هوتن شکیبا، داریوش موفق و امیر کاوه آهنین جان علاوه بر حرکات فرم و بخش های آوازی بازی کنند. اثر کلاسیکی که برای اولین بار در ایران به شکل موزیکال در تالار وحدت روی صحنه میرود.
.
علاوه بر محمد شاکری، ایلیا نصرالهی و آرمان مرادی بازیگران نقش داجر و الیور سایر بازیگران خردسال به ترتیب حروف الفبا عبارتند از:ایلیا اسدی،آروین بذرافشان، آرمان پیراسته، آرمین ترکمندی،کارن جیحانی،شایان خدامی،ابوالفضل شباهنگ‌فر،کیارش شکوری یزدان عیدی،مهدی فرسی، یزدان کوکبی،محمد صدرا محرمی،برسام محمودی،کیارش مهریان و …که در کنار بازیگران حرفه‌ای به ایفای نقش‌های مختلف نمایش موزیکال الیور توئیست مَی پردازند.

این نمایش به تهیه کنندگی موسسه فرهنگی هنری حریر هنر شرق و کارگردانی حسین پارسایی به روی صحنه می رود و از جمله بازیگران نقش اصلی، امیرکاوه آهنین جان، مهناز افشار، آتیلا پسیانی، سعید چنگیزیان، هوتن شکیبا، داریوش موفق و نوید محمدزاده هستند.

میثم احمدی به عنوان مجری طرح و محمد قدس به عنوان مدیر تولید در این پروژه همکاری دارند. علاقمندان می توانند برای تهیه بلیط به نشانی اینترنتی www.iranconcert.com و www.irannamayesh.com مراجعه کنند.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *