افزایش دوبرابری مخاطب درجشنوره کودک امسال

۳۰نماجوان-حضور بیش از ۲ میلیون کودک و نوجوان بر سر سفره جشنواره فیلم کودک

جعفرگودرزی گفت: سال گذشته با توجه به برگزاری جشنواره در ۱۱ استان کشور، بیش از یک میلیون مخاطب از مواهب جشنواره فیلم کودک استفاده کردند، تلاش می‌کنیم تا این آمار را در جشنواره بیست و ششم دو برابر کنیم.

جعفر گودرزی اظهار داشت: جشنواره فیلم کودک بزرگ‌ترین رویداد فرهنگی کشور است و در این رویداد که به وسعت ایران زمین گسترش یافته تلاش می‌کنیم تا همه کودکان محروم کشور را سهیم کنیم.

وی افزود: ‌سال گذشته با گسترش کمی و کیفی ابعاد مختلف جشنواره فیلم کودک، شاهد برگزاری بزرگترین رویداد فرهنگی کشور بودیم که در سال جاری نیز تلاش می‌شود تا گامی رو به جلو نسبت به جشنواره قبلی برداشته شود.

گودرزی با اشاره به اینکه جشنواره بیست و پنجم فیلم کودک در ۱۱ استان کشور برگزار شد و بسیاری از کودکان مناطق محروم را میهمان خود کرد، ادامه داد:  اهدای ۱۰۰ هزار بسته فرهنگی و نمایش فیلم برای کودکانی که تاکنون فیلم را بر روی پرده سینما ندیده بودند از جمله این برنامه‌ها بود و جشنواره با در برگیری مخاطبان کودک و نوجوان سراسر ایران در حد بضاعت خود لبخندی هر چند کوچک را بر لب آن‌ها نشاند.

وی در پایان تصریح کرد: ‌جشنواره بیست و ششم که با پایان جشنواره قبلی کلید خورد نیز برنامه‌های گسترده‌ای را در نظر گرفته تا از منظر تعداد مخاطبان و دربرگیری کودکان و نوجوانان سراسر ایران رکوردهای گذشته را در نوردد. اگر جشنواره قبلی چندین میلیون مخاطب مستقیم و غیر مستقیم داشت تلاش می‌شود تا جشنواره بیست و ششم جشنواره‌ای با بیش از ۲ میلیون مخاطب باشد.

بیست و ششمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوان از ۱۷ تا ۲۱ مهر ماه سال جاری در اصفهان برگزار می‌شود.

منبع:فارابی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *