اکران شکارچی شنبه با ۱۱ سینما

اکران “شکارچی شنبه” با ۱۱ سینما در تهران آغاز می‌شود.

اکران عمومی “شکارچی شنبه” ساخته پرویز شیخ طادی از امروز ۲۰ مهرماه با ۱۱ سینما در تهران آغاز می‌شود.

این فیلم که در سال ۱۳۸۸ تولید شده، از سوی موسسه پخش فیلم جبرائیل در سینماهای آزادی، پردیس ملت، اریکه ایرانیان، تماشا، پردیس راگا، سپیده، عصر جدید، پیام، شاهد، ، فرهنگ و ماندانا اکران به روی پرده می‌رود.

“شکارچی شنبه” داستان کودکی است  که پس از دیدار با پدربزرگ خود، به شناخت جدیدی از هستی دست می یابد. داستان فیلم از این قرار است که زنی یهودی که پس از مرگ همسرش، با یک مرد مسیحی ازدواج کرده، کودک ۸-۷ساله خود را در پی اقدامات حقوقی و اصرار پدربزرگش برای مدت کوتاهی به وی می سپارد. پدربزرگ کودک که یکی از سران جریان فکری صهیونیسم است در جواب نگرانی‌های مادر، وعده می دهد که او یک ماه بیشتر اینجا نمی ماند و پس از آن، کودک با اراده خود هرکجا که خواست بماند.

علی نصیریان بازیگر اصلی فیلم است و دیگر بازیگران آن عبارتند از امیریل ارجمند، دارین خمسه، آرسینه سوکیاسیان، مهدی فقیه و  سیلوا آندرانسیان.

دیگر عواملی که با این پروژه همکاری می‌کنند عبارتند از صدابردار: خسرو کیوان مهر، صداگذار: آرش اسحاقی، طراح صحنه و لباس: بابک پناهی، چهره پرداز: سودابه خسروی، جلوه‌های ویژه : جواد شریفی‌راد، فیلمبردار: حسین ملکی، تدوینگر: پرویز شیخ طادی، موسیقی: هادی آرزم، مدیر تولید: مجتبی امینی.

منبع: مهر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *