«بازگشت به آینده» به جشنواره اصفهان می‌آید

۳۰نماجوان-اولین نمایش بازگشت به آینده در۲۶مین  جشنواره کودک

علی عبدالعلی‌زاده از پایان کار ساخت موسیقی فیلم سینمایی «بازگشت به آینده» تا پایان هفته خبر داد و گفت: اولین نمایش این فیلم در جشنواره کودک خواهد بود.


علی عبدالعلی‌زاده کارگردان سینما در خصوص فیلم سینمایی «بازگشت به آینده»، اظهار داشت: تا آخر این هفته «محمد محمد‌علی» ساخت موسیقی این فیلم را به اتمام می‌رساند.
کارگردان «چگونه میلیاردر شدم» در ادامه اظهارداشت: اولین نمایش این فیلم در جشنواره فیلم کودک خواهد بود.
در فیلم سینمایی «بازگشت به آینده» رضا شفیعی‌جم، یوسف صیادی، فتحعلی اویسی، بهنوش بختیاری، عباس محبوب، علیرضا اویسی و… بازی می‌کنند.
فیلمنامه این فیلم متعلق به «علی عبدالعلی‌زاده» و «فاطمه پاسبان» است و داستان آن درباره سه همکلاسی است که زمان پیری تصمیم می‌گیرند با ماشین زمان به گذشته برگردند.
«بازگشت به آینده» فیلمی تخیلی، فانتزی است.
دیگر عوامل قطعی «بازگشت به آینده» عبارتند از مدیرفیلمبرداری: فرشاد گل سفیدی، دستیار کارگردان و برنامه ریز: فرشاد ارج، تهیه‌کننده: فرهاد گلی و طراح صحنه و لباس: حسین عالی‌نژاد.
بنابراین گزارش، «علی عبدالعلی‌زاده» در کارنامه فیلمسازی خود تا کنون فیلم‌هایی نظیر «چگونه میلیاردر شدم»، «من و پدربزرگ ده ساله‌ام»، «سرتو بدزد رفیق»، «سیزده گربه روی شیروانی»، « تارزن و تارزان» و «تعقیب» را به ثبت رسانده است.

منبع:ایمنا

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *