برنامه روز دوم جشنواره فیلم کودک اعلام شد

۳۰نماجوان-نمایش ۸۷ فیلم در ۹ سینمای شهر اصفهان

برنامه روز دوم بیست و پنجمین جشنواره فیلم های کودکان و نوجوانان اعلام شد.
به گزارش روابط عمومی جشنواره ، در روز دوم جشنواره ۸۷ فیلم در ۹ سالن سینمای شهر اصفهان به روی پرده می رود.

بر پایه این گزارش، در سینما قدس یک فیلم های قلب سیمرغ، مادر پاییزی ، کلاه قرمزی و پسرخاله، بهشت اینجاست و باد و مه و در سینما قدس دو فیلم های یک فراری از بگبو، باد و مه ، تو آزادی، نامه سری، دختر زمستان و آنتوان به نمایش در می آید.

در سینما سپاهان مجموعه  فیلم های کوتاه (۷ فیلم) ، افسانه گل نور، چهلمین در، ژنرال های کوچک، از دید بیننده ، پاورچین و باد و مه به روی پرده می رود و فیلم های روز دوم جشنواره در تالار هنر عبارتند از: یک فراری از بگبو، باد و مه ، پرواز بادبادک ها، باد و مه ، ننه نقلی و هارون.

فیلم های یکی بود یکی نبود ، شاه کلید، مسابقه ویدیوی کوتاه (۸ فیلم) ، جایزه ای برای او، به خاطر تهمینه و آذر در سالن کتابخانه مرکزی و فبلم های باغ مخفی، پینوکیو، مجموعه فیلم های کوتاه(۸ فیلم) ، مجموعه فیلم های کوتاه بین الملل (۷ فیلم) ، پیشول و میشول و سطل پرنده، کوکی در تالار خورشید و فیلم های کوتاه(۱۰ فیلم) ، کوکی، بطری جادویی، ننه نقلی، سلام بر فرشتگان و صدای پای من در سینما ساحل نمایش داده شود.
همچنین در دومین روز جشنواره فیلم های کفش های پاره، حج پاکان، آذر، توریست، بچه تهران و مسابقه ویدیویی کوتاه (۷ فیلم) در سینما سوره به روی پرده می روند.

منبع:روابط عمومی جشنواره

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *