برنامه های جدید گروه کودک شبکه دو اعلام شد

۳۰نماجوان-برنامه های جدید شبکه دو

«مهاجران»، «جزیره گنج»، «تابالوگا» و «آینه آینه» از برنامه های جدید گروه کودک و خردسال شبکه دو سیماست که از این شبکه روی آنتن می روند.

به گزارش سینماجوان به نقل از روابط عمومی شبکه دو برنامه های جدید شبکه کودک به شرح زیر است :

«مهاجران» نوشته و ساخته فیلیس پیرینگتون از شنبه تا چهارشنبه هر هفته ساعت ۱۰/۱۵ از شبکه دو پخش می شود. «مهاجران» که با پخش دوباره خود خاطرات بچه های دهه ۶۰ را زنده می کند داستان دختر جوانی است که سختی ها و هیجاناتی که او و خانواده اش در حین مهاجرت از انگلیس به استرالیا تحمل کرد اند را بیان می کند.

مجموعه «تابالوگا» به کارگردانی یورام گروس yoram gaross از چهارشنبه ۲۶ بهمن با اتمام برنامه ۱۲ قسمتی پاییز گرم از شبکه دو روی آنتن می رود. در قسمت اول این برنامه که از شنبه تا پنجشنبه هر هفته ساعت ۱۰ پخش خواهد شد می بینیم که با قطع درختان جنگل سر و کله طوفان شن پیدا می شود و همه جنگل را زیر شن دفن می کند.

«جزیره گنج» برنامه دیگری از گروه کودک و خردسال شبکه دوسیماست که از یکشنبه ۳۰ بهمن جایگزین برنامه ۱۰ قسمتی «باهم» خواهد شد. این برنامه از ۳۰ بهمن هر هفته از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۳۰/۱۵ روی آنتن می رود در قسمت اول آن خواهیم دید که جیم و دوستانش به جزیره می رسند و ناخدا سیلور و یارانش در تعقیب آنها نیز به جزیره می آیند.

همچنین «آینه آینه» نیز ساخته جان بانز John banas از چهارشنبه ۲۶ بهمن جایگزین مجموعه ۱۳ قسمتی «بچه های بهشت» خواهد شد. «آینه آینه» از ۲۶ بهمن هر هفته از شنبه تا پنجشنبه ساعت ۱۷ از شبکه دو پخش خواهد شد و داستان «جو» را به تصویر می کشد که همراه پدرش به عتیقه فروشی رفته و در آنجا مرد فروشنده به او یک آینه هدیه می دهد و «جو» با این آینه به گذشته رفته و ….

منبع:سینماجوان 

1 دنبال این می گردید “برنامه های جدید گروه کودک شبکه دو اعلام شد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *