برگزاری جشنواره فیلم کودک در حوزه اجرایی مطلوب بود

۳۰نماجوان-امسال شاهد برگزاری نشست های تخصصی و پرسش و پاسخ مطلوبی در جشنواره فیلم کودک بودیم.

سیدضیا هاشمی تهیه کننده سینما درباره چگونگی برگزاری جشنواره فیلم کود ک گفت:  جشنواره فیلم کودک با توجه به محدودیت زمانی که مسئولان برای راه اندازی آن داشتند در حوزه اجرایی و تشریفات در حد مطلوبی بود.

وی خاطر نشان کرد: امسال شاهد برگزاری نشست های تخصصی و پرسش و پاسخ مطلوبی در جشنواره فیلم کودک بودیم اما باید در این بخش از حضور اهالی سینما استفاده بیشتری شود تا بتوان مباحث متنوع و تخصصی چون مخاطب شناسی سینمای کودک ، آسیب شناسی سینمای کودک و فیلمنامه نویسی  در این حوزه را مطرح می گردید.

هاشمی اضافه کرد: برگزاری کارگاه های تخصصی نیز از دیگر ضرورت های جشنواره فیلم کودک است که باید در سال های آینده در این حوزه نیز شاهد رشد باشیم.
این تهیه کننده ضمن اشاره به لزوم شکل گیری طرح اکران کودک عنوان کرد: شاید اگر تعدادی از مدیران سینما به جشنواره دعوت می شدند و  آثار خوب و باکیفیت این رویداد را می دیدند می توانستم گام هایی در جهت اکران این آثار برداریم.
به عنوان یکی از اعضا صنف تهیه کنندگان سینمای ایران اعلام می کنم که برای اکران فیلم کودک طرح هایی داریم که به زودی مطرح می شود تا گروه سینمای کودک به زودی فعالیت خود را از سر گیرد.

منبع:روابط عمومی جشنواره

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *