برگزیدگان بیست و هشتمین جشنواره فیلم کودک و نوجوان معرفی شدند

۳۰نماجوان-برگزیدگان بیست و هشتمین جشنواره فیلم کودک و نوجوان اصفهان معرفی شدندlogo-koodak-158

برگزیدگان بخش های مختلف جشنواره بین‌المللی کودکان و نوجوانان اصفهان اعلام شد.

به گزارش ۳۰نماجوان،در آئین اختتامیه بیست و هشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کودکان و نوجوانان اصفهان جوایز بخش های مختلف با حضور داوران این بخش ها اعلام شد.

برگزیدگان بخش سینمای ایران

پروانه زرین بهترین فیلم بلند: محمدعلی طالبی برای فیلم قول

پروانه زرین بهترین کارگردانی: غلامرضا رمضانی برای فیلم فرار از قلعه رود خان

دیپلم افتخار بهترین کارگردانی: سیامک کاشف‌آذر برای فیلم آوا

پروانه زرین بهترین فیلم‌نامه: محسن جسور برای فیلم آوا

دیپلم افتخار بهترین فیلم‌نامه اقتباسی: حسن بیان‌لو برای فیلم قول

پروانه زرین جایزه ویژه داوران برای فیلمبرداری: علی محمد قاسمی برای فیلم قول

پروانه زرین بهترین بازیگر نوجوان: سوگل نصرتی برای فیلم خانه‌ای کنار ابرها

دیپلم افتخار بهترین بازیگر کودک: به یاس نوروزی برای فیلم دزد و پری

دیپلم افتخار بهترین بازیگر کودک: به آرشام طالبی برای فیلم آوا

دیپلم افتخار بهترین بازیگر کودک: به گروه بازیگران کودک و نوجوان برای فیلم باغ بهشت

دیپلم افتخار بهترین دستاورد فنی و هنری: علی تصدیقی برای فیلم تتل و راز صندوقچه

جایزه ویژه بهنام محمدی (جایزه ویژه دبیر جشنواره): حسین قاسمی‌جامی برای فیلم به بادبادک‌ها شلیک نکیند

دیپلم افتخار بهترین بازیگر خردسال: رها بدرطالعی برای فیلم سرزمین رها

برگزیدگان بخش پویانمایی

پروانه زرین بهترین کارگردانی بلند پویانمایی: مازیار محمدی‌نژاد برای شهر راز

پروانه زرین بهترین فیلنامه بلند پویانمایی: حمیدرضا حافظی برای افسانه شهر قالی

دیپلم افتخار بهترین اثر بلند پویانمایی: مرکز صداوسیمای اصفهان برای افسانه شهرقالی

پروانه زرین بهترین کارگردانی فیلم کوتاه و نیمه بلند پویانمایی: ساره شفیعی‌پور برای فیلم درخت

پروانه زرین بهترین انیماتور فیلم کوتاه و نیمه بلند پویانمایی: لیدا خسروانی برای پنکه

پروانه زرین بهترین دستاورد فنی و هنری کوتاه و فیلم بلند پویانمایی: بهزاد رجوی‌پور، آرش صوفی و فرید خزایی تمام زمستان‌هایی که ندیده‌ام

لوح تقدیر به پاس تولیدات ارزشمند: موسسه فرهنگی دار‌القرآن حکیم المهدی اصفهان: برای فیلم بخشنده

دیپلم افتخار بهترین کارگردانی فیلم کوتاه و نیمه بلند پویانمایی: مهین جواهریان برای عروسی شاپرک

دیپلم افتخاری بهترین کارگردانی فیلم کوتاه و نیمه بلند پویانمایی: بهروز خندان به سلامی برای روح‌الله

برگزیدگان بخش ویدئویی

دیپلم افتخار بهترین اثر بلند ویدیویی (تهیه‌کنندگی): رقیه حسینی برای فیلم بیداری

پروانه زرین بهترین کارگردانی بلند ویدیویی: مصطفی نظری‌زاده برای فیلم بچه‌های پرواز

پروانه زرین بهترین فیلم‌نامه بلند ویدیویی: محمددرویش علی‌پور برای بچه نشو‌

پروانه زرین بهترین بازیگر کودک و نوجوان بلند ویدیویی: سپیده کاشانی برای فیلم جشن تکلیف

دیپلم افتخار بهترین بازیگر کودک و نوجوان بلند ویدیویی: آقای شاهرخ دیانتیان برای فیلم تبسم گرگ

دیپلم افتخار بهترین بازیگر بلند ویدیویی: مهسا‌هاشمی، طناز دهقان، نازنین پیرکاری برای فیلم غریبه

پروانه زرین بهترین کارگردانی کوتاه و نیمه بلند ویدیویی: رضا فقیهی برای فیلم کودکان ابری

دیپلم افتخار بهترین کارگردانی کوتاه و نیمه بلند ویدیویی: سجاد احمدبیگی – برای فیلم برتلک باز

دیپلم افتخار بهترین کارگردانی کوتاه و نیمه بلند ویدیویی: محمد پسران رزاق و لیلا جعفری برای فیلم پیام کوتاه

دیپلم افتخار بهترین کارگردانی کوتاه و نیمه بلند ویدئویی به جلال ساعدی برای فیلم سیاه و سفید

دیپلم افتخار بهترین بازیگر فیلم کوتاه و نیمه بلند ویدئویی به مهدی جواهری برای فیلم پل

دیپلم افتخار بهترین بازیگر کوتاه و نیمه بلند ویدئویی به محمدکاظم مرادی و ملیکا حیدری برای فیلم بولود (ابر)

پروانه زرین جایزه ویژه هیات داوران کوتاه و نیمه بلند به فاضل پورابوطالب برای فیلم کودکی آقای هنرپیشه

منبع:۳۰نماجوان

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *