«بن‌بست» اپیزود اول «گنجشکک اشی مشی»

۳۰نماجوان-موسیقی«گنجشکک اشی مشی» انتخابی خواهد بودashimashi3

مسعود کرامتی در مورد روند صداگذاری و رسیدن فیلم «گنجشکک اشی مشی» به جشنواره فیلم کودک گفت: اگر قرار باشد فیلم«گنجشکک اشی مشی» به جشنواره کودک اصفهان برسد باید موسیقی انتخابی برای آن کار شود تا در وقت مناسب برای آن موسیقی ساخته شود.

به گزارش سینماجوان،فیلم سه اپیزودی «گنجشکک اشی مشی» به تهیه‌کنندگی وحید نیکخواه آزاد در روز های گذشته کلید خورده بود بعد از پایان تدوین اپیزود اول که کارگردانی آن بر عهده مسعود کرامتی بود با پایان تدوین آن توسط نوید نیک خواه آزاد وارد فاز بعدی شد.

 مسعود کرامتی کارگردان اپیزود اول این فیلم  گفت: تدوین اپیزود اول تمام شده است و من منتظرم که با ساخته شدن اپیزود های بعدی و کنار هم قرار گرفتن این مجموعه کنار هم بتوانیم فیلم را به صورت کامل ببینیم. اپیزود دوم را آقای نیک خواه آزاد شروع کرده اند و اپیزود سوم آن را نیز رمضانی ظرف یکی دو روز آینده کلید خواهد زد.

 کرامتی در ادامه اضافه کرد: تجربه همکاری با سروش صحت بسیار خوب بود و ما یک کار کوتاه سینمای را تجربه کردیم. اگر قرار باشد فیلم«گنجشکک اشی مشی» به جشنواره کودک اصفهان برسد باید موسیقی انتخابی برای آن کار شود تا در وقت مناسب برای آن موسیقی ساخته شود.

«بن‌بست» به کارگردانی مسعود کرامتی اولین اپیزود این فیلم در ۳۰ دقیقه آماده شده است.سروش صحت، نگار عابدی و خود مسعود کرامتی بازی می‌کنند و دو بازیگر نوجوان به نام‌های پوریا ایمانی و خشایار قهرمانی نیز مقابل دوربین هستند.

 اپیزود اول «گنجشکک اشی‌مشی» درباره جلیل، نوجوان ۱۵ ساله‌ای است که پس از سه سال زندان بودن از کانون اصلاح و تربیت آزاد می‌شود اما نمی‌تواند ردی از مادرش که خود را از او مخفی می‌کند…

منبع:سینماپرس

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *