«بچگیتو فراموش نکن» با دو کلیپ در جشنواره کودک

۳۰نماجوان-«بچگیتو فراموش نکن» در حال آماده سازی

با انجام مراحل فنی و ساخت دو کلیپ فیلم سینمایی «بچگیتو فراموش نکن» به کارگردانی جلال فاطمی و تهیه‌کنندگی محمدحسن نجم برای حضور در جشنواره کودک و نوجوان اصفهان آماده نمایش خواهد شد.


«محمد حسن نجم» درباره روند پیشرفت مراحل فنی فیلم، گفت: در حال حاضر جلوه‌های ویژه رایانه‌ای فیلم در حال انجام است و فیلم نیاز به دو کلیپ دارد. موسیقی فیلم توسط حمید بلندسرا ساخته می‌شود و برای ترانه‌های این دو کلیپ نیز با شعرای کودک در حال مذاکره هستیم تا بتوانیم با شعرهایی که متناسب با حال و هوای فیلم است دو کلیپ مناسب برای فیلم آماده کنیم.
وی درباره زمان آماده نمایش شدن فیلم توضیح داد: صداگذاری فیلم توسط مهران ملکوتی انجام می‌شود و تلاش می‌کنیم تا میکس نهایی فیلم اواسط مردادماه انجام و برای حضور در جشنواره فیلم کودک و نوجوان اصفهان آماده نمایش شود.
بازیگرانی چون اکبر عبدی، فرهاد آئیش، بهاره رهنما، بهنام تشکر، مجید شهریاری، مهران رنجبر، مهران رجبی، مریم سلطانی، مائده طهماسبی، سیاوش مفیدی، سوسن پرور، ندا میرمهدی، سیامک اشعریون، محمدمهدی احدی، سوگند الهی، مهدی کارگر شهامت، محمدرضا نیلی و پارسا مشیری، سوگل نصرتی به همراه حامد کیازال (بازیگران خردسال) نقش آفرینی می‌کنند.
«بچگیتو فراموش نکن» با مشارکت بنیاد سینمایی فارابی تهیه و تولید شده است.
گفتنی است بیست و ششمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان از ۱۷ تا ۲۰ مهر ماه سال جاری در اصفهان برگزار می‌شود.

منبع:ایمنا

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *