تلاش برای اکران «پرواز بادبادک‌ها»

۳۰نماجوان-فیلم برگزیده آموزش و پرورش در جشنواره کودک و نوجوان سال گذشته آماده اکران میشود

علی قوی‌تن گفت: «پرواز بادبادک‌ها» فیلم برگزیده وزارت آموزش و پرورش در جشنواره بین‌المللی کودک و نوجوان اصفهان سال گذشته است و به همین خاطر تلاش می‌کنیم اول فصل پاییز با باز شدن مدارس این فیلم را اکران کنیم.

«علی قوی‌تن» کارگردان سینما در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس در مورد تاریخ اکران فیلم سینمایی «پرواز بادبادک‌ها»، اظهار داشت: پخش این فیلم برعهده بنیاد سینمایی فارابی است. «پرواز بادبادک‌ها» فیلم برگزیده وزارت آموزش و پرورش در جشنواره بین‌المللی کودک و نوجوان اصفهان سال گذشته است و به همین خاطر تلاش می‌کنیم اول فصل پاییز با باز شدن مدارس این فیلم را اکران کنیم.

روناک پوریادگار، علی معرفتی، احسان بایسته، حسین محمدیان، علی سیف‌الدین، مهسا معرفتی، نگین حسین‌زاده، سهراب نوروزیان و … در این فیلم به ایفای نقش پرداخته‌اند.

فیلم «پرواز بادبادک‌ها» درباره کودکی است که در روستایی دورافتاده زندگی می‌کند با ورود معلم به روستا متوجه استعدادهای ذاتی این کودک شده و با مشکلات و موانعی که بر سر راه وجود دارد، سعی می‌کند تا زمینه شکوفایی استعدادهای این کودک را فراهم آورد که در این راه دچار ماجراهایی می‌شود.

«پرواز بادبادک‌ها» پس از فیلم‌های «نسکافه داغ داغ» و «سنجاقک های برکه سبز» جدیدترین ساخته علی قوی‌تن در مقام کارگردان است.

قوی‌تن فیلم‌های «عشق من شهر من»، «ضربه طوفان»، «توطئه» ، «تنها»، «آدمک‌ها» و «سرود تولد» را نیز در کارنامه خود به ثبت رسانده است.

وی همچنین در تلاش است تا با رفع مشکلات فیلم سینمایی «آفتاب، مهتاب، زمین» را به جشنواره فیلم کودک اصفهان ارسال کند.

منبع:فارس

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *