تولید فصل جدید «فیتیله» یک ماه دیگر آغاز می شود

۳۰ماجوان-محوریت سری جدید برنامه “فیتیله “، سلامت، پیشگیری و درمان است

کارگردان و مجری برنامه تلویزیونی کودک “فیتیله” با اشاره به اینکه این گروه همیشه از اجرای برنامه بین مردم استقبال می کنند، از تولید فصل جدید “فیتیله” در یک ماه آینده خبر داد.

به گزارش ۳۰نماجوان،کارگردان و مجری برنامه تلویزیونی “فیتیله ” گفت: این روز ها بخش هایی از برنامه “فیتیله” در حال پخش است که این قسمت ها مربوط به همان ۲۵ قسمتی است که ما پیش تر آن را ضبط کرده و در اختیار تلویزیون قرار داده بودیم.سازمان براساس سیاست های خود تصمیم گرفت در فرصت مناسبی مانند ماه مبارک رمضان این اثر را پخش کند.

مسلمی تصریح کرد: البته هر یک از این قسمت ها ۸۰ دقیقه بود که با توجه به اینکه به قسمت های ۴۰ دقیقه ای تقسیم شده، تعداد قسمت های کلی دو برابر می شود.

وی افزود: هم اکنون برنامه “فیتیله ” هر هفته شنبه تا دوشنبه روی آنتن می رود که قرار است از هفته پیش رو در روزهای شنبه تا چهارشنبه پخش شود. این برنامه ساعت ۰۰: ۱۹ از شبکه دو سیما روی آنتن می رود.

کارگردان برنامه تلویزیونی “فیتیله ” در ادامه صحبت های خود اظهار کرد: صحبت هایی برای ساخت سری جدید برنامه “فیتیله ” صورت گرفته و وزارت بهداشت در حوزه مشارکت آماده همکاری است تا برنامه را در حوزه سلامت جلو ببریم و به همین دلیل محوریت سری جدید برنامه “فیتیله “، سلامت، پیشگیری و درمان است.

وی یادآور شد: هم اکنون مراحل اداری ساخت فصل جدید برنامه “فیتیله ” طی می شود و با پایان این مراحل به امید خدا فکر می کنم بتوانیم در یک ماه آینده این برنامه را جلوی دوربین ببریم.

مسلمی توضیح داد: اینکه ما در بوستان های مختلف اجرای برنامه داشته باشیم اتفاق بسیار خوبی بود که از آن استقبال زیادی می کردیم، اما گاهی شرایط به گونه ای تغییر می کند که چنین اتفاق هایی تکرار نمی شود. به عنوان نمونه ما در مدت دو سال در بوستان هرندی در ماه رمضان برنامه داشتیم چرا که منطقه هرندی برای دوستان ما در شهرداری اهمیت بسیاری داشت و با توجه به اینکه آنجا منطقه ای محروم به شمار می رود، تأکید بسیاری در برگزاری این برنامه وجود داشت.

وی خاطرنشان کرد: اتفاق هایی رخ داد که باعث شد چنین برنامه هایی برگزار نشود و از این جهت تأسف خورد چرا که در هر شرایطی باید به مردم اهمیت داده شود و به خواسته آن ها توجه شود. ما همیشه دوست داریم در بین جمیعت برنامه داشته باشیم بخصوص در مناطق محروم، اما در برنامه “فیتیله ” این کار را انجام نمی دهیم، چون این برنامه سبک و سیاقی دارد که براساس آن بیشتر در فضای استودیو تولید می شود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *