ثبت نام داوران کودک جشنواره فیلم کودک

۳۰نماجوان-ثبت نام داوران کودک جشنواره فیلم کودک و نوجوان آغاز می‌شود

دبیر کمیته داوران کودک جشنواره بین المللی فیلم های کودک ونوجوان گفت:کودکان ونوجوانان علاقمند به داوری جشنواره فیلم کودک می توانند از ۱۴ تا ۱۷ مرداد ماه برای ثبت نام اولیه به خانه کودک ونوجوان شهر اصفهان مراجعه کنند.

فرزان معظم در این رابطه گفت: کودکان ونوجوانان متولد سال های ۱۳۷۵ تا ۱۳۸۳ که معدل آنها از ۱۸ به بالا باشد می توانند برای داوری جشنواره در دوسطح کودک ونوجوان ثبت نام کنند.
وی در ادامه افزود: در مرحله دوم در روز ۲۶ مرداد ماه از میان ثبت نام شدگان، آزمون ورودی و مصاحبه برگزار می شود.در این آزمون ورودی که به صورت کتبی برگزار می شود ، اطلاعات عمومی کودکان ونوجوانان البته در سطح گروه سنی خودشان سنجیده می شود. این اطلاعات عمومی در حد آشنایی با سینما وفیلم های سینمایی و درک هنری است.
دبیر کمیته داوران کودک تصریح کرد:بخش مصاحبه نیز تکمیل بخش آزمون کتبی است.البته در این بخش فن بیان و روابط عمومی کودکان نیز سنجیده می شود. مطمئنا یک داور کودک باید بتواند برای انتخاب یک فیلم دلایل قانع کننده ای نیز داشته باشد که در میان جمع بیان کند.
وی خاطر نشان کرد: کودکان ونوجوانانی که برای داوری انتخاب می شوند در این فرصت باقی مانده تا جشنواره آموزش هایی برای نقد فیلم نیز می بییند .البته پس از پایان جشنواره نیز دبیرخانه جشنواره یک برنامه آموزش منسجم برای این داوران انتخاب شده خواهد داشت.

منبع:ایمنا

2 دنبال این می گردید “ثبت نام داوران کودک جشنواره فیلم کودک

    1. آدرس دبیرخانه استانی جشنواره تغییر کرده و علاقمندان می توانند آثار خود را به آدرس اصفهان، بوستان ملت، حد فاصل سی و سه پل و پل ابوذر، باغ نور، خانه کودک (دبیرخانه سومین دوره مسابقه فیلمنامه نویسی کودک) ارایه کنند.

      (۰)

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *