جشنواره تئاتر کودک ونوجوان دومین روز خود را سپری کرد

۳۰نماجوان-فاطمه حیدری-گزارش تصویری دومین روز جشنواره تئاتر کودک ونوجوان

در دومین روز برگزاری نوزدهمین جشنواره تئاتر کودک، در بخش تئاتر خیابانی ۶ نمایش، در بخش تئاتر کودک و نوجوان ۵ نمایش و در بخش کارگاه های آموزشی ۴ نشست اجرا شد.


در بخش تئاتر کودک نمایش های “رینارد روباهه” به کارگردانی عبدالله آتشانی و نویسندگی آرتور فاکویز از تهران، “ستاره های جیبی” به کارگردانی و نویسندگی نیما بیگلریان از همدان، ” تا آنجا که او به یاد داشت” به کارگردانی و نویسندگی اکرم ابوالمعالی از اصفهان، ” آوای تار” به کارگردانی فریبا دلیری و نویسندگی هادی حسنعلی از تهران و ” هزار درنا” به کارگردانی رکسانا مهر افزون و نویسندگی سارا رمضانی از تهران به روی پرده رفت.

در بخش تئاتر خیابانی نمایش های “مبارک و عروس باران” حامد ترابی از همدان، “یک دنیای کودکانه” امیرحسین شفیعی از ورامین، “بهار اومد” اصغر گروسی از نظرآباد، “گردان آبنبات چوبی” علی رحیمی از تهران و ” قصه ننه متل” فواد ابراهیمیان از همدان به اجرا گذاشته شد.
 
کارگاه های آموزشی نیز شامل “کارگاه اقتباس و دراماتورژی در تئاتر کودک و نوجوان” توسط دکتر بهرام جلالی پور، “آسیب شناسی کارگردانی و بازیگری تئاتر کودک و نوجوان” (میزگرد) ، “کارگاه بازیگری و بازیگردانی در تئاتر کودک و نوجوان” توسط دکتر قطب الدین صادقی و “کارگاه نمایش قصه گو” توسط آناهیتا غنی زده تشکیل شد.

منبع:۳۰نماجوان

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *