جشنواره فیلم کودک با شور و هیجان برگزار شد

۳۰نماجوان- از نزدیک در جریان  جزئیات و نحوه  برگزاری این رویداد قرار گرفتم.

مدیر اداره ارزشیابی و نظارت بر سینمای حرفه ای وزارت ارشاد گفت : این افتخار نصیبم شد که در مدت برگزاری جشنواره فیلم کودک در کنار سایر هنرمندان و سینماگران حضور داشته باشم و از نزدیک در جریان  جزئیات و نحوه  برگزاری این رویداد قرار گیرم.


علیرضا سجادپور تصریح کرد : مهم ترین ویژگی امسال جشنواره کودک بازگشت جشنواره به مکان اصلی خود بود و این مساله در کنار برگزاری مطلوب جشنواره شور و هیجان بی سابقه و غافلگیر کننده ای به این رویداد بخشیده بود. شهر اصفهان هم از برگزاری جشنواره تاثیرات مثبت فرهنگی زیادی را به دست آورد.
وی با اشاره به حضور پرشور هنرمندان طیف های مختلف در جشنواره فیلم کودک، ادامه داد: تعداد زیادی از سینماگران مطرح کشور به عنوان میهمان در جشنواره حضور داشتند و این مساله باعث تخصصی تر شدن فضای این رویداد شده بود.
سجادپور یادآور شد: البته هر جشنواره ای کاستی های دارد که باید مرتفع شود. در یک ارزیابی منصفانه جشنواره بیست و پنجم فیلم کودک نمره قبولی می گیرد و برگزاری این رویداد اثبات کرد که بازگشت جشنواره به شهر اصفهان تصمیمی کاملا درست بوده و باید از برگزار کنندگان جشنواره تقدیر کرد.
وی در مورد کیفیت فیلم های جشنواره گفت : با تعدادی زیادی فیلم خوب کودک روبه ور بودیم که می توان به زودی یک اکران مستقل و درست را برای این آثار تدارک دید.

منبع:روابط عمومی جشنواره

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *