جشنواره فیلم کودک تنها عامل ایجاد انگیزه در بخش تولید

هاتف علیمردانی کارگردان سینما درباره اهمیت برگزاری جشنواره فیلم کودک گفت: اگر این رویداد برگزار نشود شاهد مرگ سینمای کودک و نوجوان خواهیم بود باید توجه داشت تنها عامل ایجاد انگیزه در بخش تولید جشنواره هستند.

 


کارگردان فیلم رازدشت تاران که در بیست وچهارمین جشنواره بین المللی فیلم کودک ونوجوان ازطرف انجمن منتقدان لوح تقدیر با عنوان جسارت دراستفاه از جلوه های ویژه درزمینه سینمای کودک دریافت کرد در مورد اهمیت برگزاری جشنواره کودک گفت: رونق جشنواره فیلم کودک و تلاش برای برگزاری پربار و تاثیرگذار آن می تواند زمینه ساز شکل گیری مباحث تخصصی در حوزه سینمای کودک و شکل گیری جریان هدفمند تولید در این حوزه است.

علیمردانی در ادامه تصریح کرد: عدم ارتباط خانواده ها با سینمای کودک ، مهمترین معضل این حوزه است. برای رونق سینمای کودک باید آثاری تولید شود که هم برای مخاطبان کودک و نوجوان جذاب باشد و هم باعث آشتی خانواده با این سینما شود.
وی در پایان اظهار داشت : دغدغه اصلی من فعالیت در حوزه سینمای کودک است. دنیای کودکا ن دنیای جالبی است و این مخاطبان هر فردی را به این دنیا راه نمی دهند و باید هنرمند با دانش و شناخت مناسب بتواند این ارتباط را ایجاد کند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *