جشنواره فیلم کودک در فضایی معنوی برگزار شد

۳۰نماجوان-پرچم بارگاه حضرت علی (ع) را به مراسم افتتاحیه رساندم.

فریبا کوثری بازیگر سینمای ایران درباره چگونگی برگزاری جشنواره فیلم کودک گفت: شهر زیبا و سنتی اصفهان میزبان شایسته ای برای جشنواره بود و طراوت و شادابی خاصی به این رویداد بخشید.

این بازیگر ادامه داد: به عنوان بازیگر فیلمی در این دوره از جشنواره نداشتم اما به نمایندگی از سینمای ایران پرچم بارگاه حضرت علی (ع) را به مراسم افتتاحیه این رویداد رساندم که باعث شکل گیری فضایی معنوی و ارزشمند در جشنواره شد و از این بابت بسیار خرسندم. همچنین از آقای سید احمد میرعلایی دبیر جشنواره فیلم کودک برای طراحی این حرکت ارزشمند قدردانی می کنم.
وی جشنواره بیست و پنجم فیلم کودک را رویدادی مطلوب و ارزشمند ارزیابی کرد و افزود: اولین باری بود که در جشنواره فیلم کودک و نوجوان حضور داشتم و معتقدم جشنواره بیست و پنجم در ابعاد مختلف خوب و استاندارد برگزار شد. البته فیلم های آهوی پیشونی سفید ساخته سید جواد هاشمی و شیر تو شیر ساخته ابراهیم فروزش را بیش از دیگر آثار پسندیدم که امیدوارم این دو فیلم در اکران عمومی نیز موفق باشند.
کوثری در پایان به حضور پر شور کودکان و نوجوانان در جشنواره اشاره کرد و گفت: در این دوره استقبال خوبی از فیلم ها صورت گرفت. البته اغلب آثاری که دیدم مربوط به مخاطبان نوجوان بود و امیدوارم در دوره های بعدی به گروه سنی کودک نیز توجه بیشتری شود. در پایان جا دارد از تمامی دست اندرکاران برگزاری جشنواره تشکر کنم و امیدوارم جشنواره فیلم کودک و نوجوان هر سال پر بارتر از سال پیش برگزار شود.

منبع:روابط عمومی جشنواره

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *