جشنواره کودک با پرواز بادبادک‌ها شروع می شود

۳۰نماجوان-جشن پرواز بادبادک‌ها، آغازگر رسمی جشنواره کودک در اصفهانlogo-koodak-106

جشن پرواز بادبادک‌ها به عنوان اولین برنامه از مجموعه برنامه‌های جنبی جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان و آغازگر رسمی برنامه‌های جشنواره در اصفهان جمعه ۵ مهرماه در محل پل خواجو اصفهان برگزار می‌شود.

مدیر کمیته برنامه‌های جنبی بیست وهفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان نوجوانان در این خصوص اظهار داشت: جشن پرواز بادبادک‌ها همچون دو سال گذشته، زنگ آغاز برنامه‌های رسمی جشنواره فیلم‌های کودکان و نوجوانان در اصفهان است.

امیرحسین ستوده‌فر ادامه داد: این برنامه در تاریخ یاد شده در دو نوبت صبح و بعدازظهر برگزار می‌شود که در نوبت صبح خانواده‌ها و کودکان به ساخت بادبادک و پرواز آن می‌پردازند و در نوبت بعدازظهر جشن بزرگ پرواز بادبادک‌ها با حضور مجریان مطرح حوزه کودک برگزار می‌شود.وی تصریح کرد: نوبت صبح از ساعت ۹ الی ۱۳ و نوبت بعداز ظهر از ۱۶ الی ۱۹ برگزار می‌شود.

مدیرکمیته برنامه‌های جنبی بیست وهفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان نوجوانان خاطرنشان کرد: در این برنامه شعارهای ویژه جشنواره بیست و هفتم و تبلیغ میدانی برای حضور گسترده خانواده‌ها در برنامه‌های اصلی و جنبی جشنواره مطرح می‌شود.

بیست‌وهفتمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان با گرامیداشت نام پیامبر اکرم (ص) پدر آسمانی کودکان دنیا، از پانزدهم تا نوزدهم مهرماه در اصفهان برگزار خواهد شد.

منبع:۳۰نماجوان

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *