«جنجال در عروسی» در راه جشنواره فیلم فجر

۳۰نماجوان- اولین نمایش فیلم در جشنواره فیلم فجر

janjal_dar_arosi (2)

محمد احمدی تهیه کننده سینمای ایران امسال با دو فیلم «جنجال در عروسی» و «به دنیا آمدن» در سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر حضور پیدا می کند.

به گزارش ۳۰نماجوان ، این تهیه کننده سینما درباره حضور دو فیلم «جنجال در عروسی» و «به دنیا آمدن» در جشنواره فیلم فجر امسال گفت: «جنجال در عروسی» فیلمی سه بعدی در ژانر کودک و نوجوان است که فیلمبرداری آن سال گذشته کلید خورد اما به دلیل اینکه جشنواره فیلم نوجوان همدان امکان پخش سه بعدی فیلم را در اختیار نداشت، ما تصمیم گرفتیم اولین نمایش فیلم در جشنواره فجر امسال باشد به همین دلیل فرم شرکت در جشنواره را پر کردیم.

وی افزود: این فیلم محصول مشترک ایران و فرانسه است و تلاش می کنیم همزمان با نمایش آن در جشنواره فجر، عوامل فرانسوی هم حضور داشته باشند.

در خلاصه داستان «جنجال در عروسی» به کارگردانی سید رضا خطیبی، آمده است: «در یک مراسم عروسی کودکان را به محل برگزاری جشن راه نمی دهند و آنها را  به کلبه ای در انتهای باغ تبعید می کنند. بچه ها متوجه می شوند برگزارکنندگان مراسم قاچاقچی مواد مخدر هستند، لذا تصمیم می گیرند تا جشن را به هم بزنند و این آغاز ماجراست.»

علیرضا خمسه، میرطاهر مظلومی، نعیمه نظام دوست، مرتضی ضرابی، محمد رضا بحری، مهدی قانع، صاحب حائری زاده، علیرضا حائری زاده، سعید خبیری، محمد جواد رسایی، امیر حسین محرابی، کورش فلاح، فرزاد دهقان، علیرضا روئین تن، عارفه و عرفانه محمودی، محمد هادئی، علی کاظمی بازیگران این فیلم سینمایی هستند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *