حضور پر شور بچه ها، جذابیت جشنواره را افزایش داد

۳۰نماجوان-برگزاری جلسات پرسش و پاسخ فیلم های برای جشنواره ها ضروری است.

مریم میلانی کارگردان سینما درباره جشنواره فیلم کودک: برنامه ریزی، نمایش آثار و تشریفات این دوره از جشنواره مطلوب بود به گونه ای که مخاطبان و میهمانان جشنواره به راحتی می توانستند به تماشای آثار مورد نظر خود بپردازند.

این کارگردان خاطر نشان کرد: جدول نمایش آثار جشنواره به خوبی تنظیم شده بود و فیلم ها در زمان خود و با کمترین تغییر به روی پرده رفتند و این مساله زمینه ارتباط بهتر مخاطبان را با جشنواره فراهم کرده بود. همچنین حضور پر شور بچه ها باعث افزایش جذابیت و زیبایی جشنواره بیست و پنجم فیلم کودک شد.

میلانی ضمن اشاره به اهمیت برگزاری جلسات پرسش و پاسخ فیلم های جشنواره گفت: برگزاری این جلسات تخصصی برای هر جشنواره ای ضروری به نظر می رسد و بهتر است در این جلسات شرایط شکل گیری نقد های اصولی و منطقی فراهم شود و منتقدان از ارایه نظرات شخصی خود درباره فیلم ها پرهیز کنند.
وی در ادامه خاطر نشان کرد:  نتایج حاصل از جلسات نقد و بررسی آثار، می تواند به فیلمسازان در تولید فیلم جدید خود کمک کند تا نقاط ضعف خود را از بین برند.
این کارگردان در پایان ضمن تقدیر از مخاطبان پرشور جشنواره، افزود: استقبال کودکان و نوجوانان از فیلم های جشنواره واقعا امیدبخش بود و مخاطبان در فضایی صمیمی نظرات خود را به هنرمندان ارایه کردند.

منبع:روابط عمومی جشنوراه

2 دنبال این می گردید “حضور پر شور بچه ها، جذابیت جشنواره را افزایش داد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *