حمایت از زلزله‌زدگان آذربایجان

۳۰نماجوان-حمایت هنرمندان ومجریان کودک ونوجوان از زلزله‌زدگان آذربایجان

پس از وقوع حادثه دلخراش زلزله در اذربایجان شرقی که منجر به کشته وزخمی شدن جمعی از هم وطنان و کودکان کشورمان شد،گروهی از مجریان وهنرمندان کودک ونوجوان،به جهت حمایت و تسلی خاطر بازمندگان این حادثه برنامه های ویژه ای را تدارک دیده اند

عمو قناد و گروهش به نمایشگاه عکس «آذربایجان من» می‌روند

به گزارش سینماجوان،بازیگران و عوامل گروه برنامه ساز جمعه به جمعه، فردا در حمایت از کودکان آسیب دیده آذربایجان به نمایشگاه خیریه عکس با عنوان “آذربایجان من” می روند.

ناصر آویژه ـ بازیگر و کارگردان تلویزیونی برنامه «جمعه به جمعه، خونه به خونه» ـ با اعلام این مطب گفت: ضمن عرض تسلیت به بازماندگان این سانحه دلخراش در تلاش هستیم که با حضور در این اقدام خیرخواهانه بتوانیم حداقل کاری را برای کودکان عزیز آذربایجانی کرده باشیم.

وی ادامه داد: ما فردا به همراه گروه نمایشی برنامه، در نگارخانه ایوان حضور داریم و امیدواریم که کودکان هم به همراه والدینشان جهت کمک به هموطنان آذریمان به این مکان بیایند.

شرکت فرهنگ فیلم تهران در اقدامی خیرخواهانه قصد فروش آثار منتخب جشنواره عکس بوی عیدی به نفع زلزله زدگان آذربایجان دارد.

نمایشگاه فوق، فقط روز چهارشنبه بیست و پنجم مرداد ماه سالجاری برای کمک به بازماندگان زلزله آذربایجان شرقی دایر می شود.

علاقه‌مندان خیّر به منظور بازدید و خرید آثار این هنرمندان می‌توانند از ساعت ۹ الی ۲۰ به آدرس خیابان آفریقا، چهارراه شهید حقانی، کوچه کمان، شماره ۲۵ ساختمان انتشارات علمی و فرهنگی “نگارخانه ایوان” مراجعه کنند.

«عمو مهربون» و «خاله رویا» در جمع کودکان زلزله‌زده آذربایجان

برنامه «ضیافت الهی» که در ماه مبارک رمضان هر شب در یکی از شهرهای کشورمان به اجرای برنامه می‌پردازد، نمایندگانش را برای ابراز همدردی و دلجویی از زلزله‌زدگان راهی استان آذربایجان شرقی کرد.

به گزارش سینماجوان، مجتبی ظریفیان (عمو مهربون) و رویا رضایی (خاله رویا) به همراه یک گروه تصویربرداری راهی مناطق زلزله زده شدند تا ضمن حضور در کنار کودکان و ابراز همدردی با آنان و خانواده‌هایی که عزیزانشان را در این حادثه از دست دادند، گزارشی هم در این زمینه تهیه کنند.

اعضای کاروان «ضیافت الهی» که این روزها در استان فارس حضور دارند، به علت هماهنگی با شهرهایی که در ادامه ماه رمضان در آنها برنامه خواهند داشت، نتوانستند راهی مناطق زلزله‌زده شوند. این برنامه در دومین سفر خود در ماه مبارک رمضان در آذربایجان شرقی حضور داشت.

«ضیافت الهی» کاری از گروه اجتماعی شبکه دو سیماست که با مشارکت موسسه مالی و اعتباری عسگریه و کمیته امداد امام خمینی (ره) تهیه و تولید شده است.

همدردی «عمو پورنگ»در برنامه زنده هزار وشصد وشونزده

داریوش فرضیایی که هم آن را با نام هنری عموپورنگ میشناسیم،پس از وقوع حادثه زمین لرزه،در برنامه عصر گاهی خود که به صورت زنده پخش می شود از بازماندگان وحادثه دیدگان زمین لرزه دلجویی کرد.

عموپورنگ در ابتدای برنامه با اشاره به این موضوع که اجرای برنامه درچنین شرایطی بسیار سخت است افزود،تنها هدف ودلیلی که من و سایر عوامل را تشویق به اجرای برنامه کرد کوکانی بود که از این حادثه دچار اسیب شده اند.وی با اشاره به این که تلاش همه همکارن من این است که برای لحظاتی هرچند کوتاه خاطرات وناراحتی این عزیزان را از ذهن آنان خارج کند.

عمو پورنگ در طول برنامه از کودکان می خواهد که برای سلامتی همه بیماران این حادثه دعا کنند.همچنین ایشان در ابتدای برنامه با زبان آذری با کودکان صحبت می کند و به بازماندگان آنان تسلیت میگوید و خود را شریک غم کودکان می داند.وی همچنین برنامه خود را در این مدت به کوکان زلزله زده تقدیم کرده است.

برنامه هزار وشصد وشونزده هر روز عصر از شبکه دوسیما پخش می شود.

گروه فیتیله در راه آذربایجان

محمد مسلمی با حضور دربرنامه تلویزیونی «میهمان ماه» که هر روز سحر برای گروه خردسال از شبکه دو سیما پخش می شود با اعلام این خبر افزود،گروه فیتیلیه به بزودی به مناطق زلزله زده سفر خواهد کرد تا با اجرای برنامه حمایت خود را از کودکان این حادثه اعلام دارد.

سایت خبری تحلیلی سینماجوان با عرض تسلیت به بازماندگان این حادثه،از خدای متعال خواهان مغفرت وآمرزش برای جان باختگان و صبر وشیکیبای  را برای بازماندگان طلب میکند.

منبع:۳۰نماجوان

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *