خاله شادونه بدون کودکان برنامه اجرا می‌کند

۳۰نماجوان-کودکان در شب های قدر در برنامه خاله شادونه حضور ندارند

تهیه‌کننده‌ی برنامه «شادونه در سرزمین دونه‌ها» از نبود کودکان در این برنامه در شب‌های قدر خبر داد و گفت: نوزدهم تا بیست و سوم ماه مبارک رمضان به مدت پنج روز خاله شادونه بدون حضور کودکان برنامه‌اش را اجرا می‌کند.

علی اکبر ذاکری افزود: به مناسبت فرا رسیدن شب‌های قدر، برنامه «شادونه در سرزمین دونه‌ها» با خاله شادونه و بازیگران عروسکی بدون میهمانان کودک به روی آنتن می‌رود. چندین ویژه برنامه هم در نظر گرفتیم که کمی فضای برنامه را متفاوت‌تر می‌کند و از حالت عادی خارج می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: آیتم‌های رمضانی برنامه‌ی «شادونه در سرزمین دونه‌ها» در این پنج روز پخش می‌شوند. چندین نماهنگ و اشعاری که مرتبط با حال و هوای لیالی قدر است نیز در نظر گرفتیم که به روی آنتن می‌روند، در کل قرار است این برنامه طی این چند روز، متفاوت‌تر باشد.

برنامه‌ی «شادونه در سرزمین دونه‌ها» به تهیه‌کنندگی علی اکبر ذاکری برای گروه کودک تهیه شده است که چند سالی است روی آنتن شبکه دو سیماست.

به گفته‌ی تهیه‌کننده،‌ از اول ماه مبارک رمضان این برنامه بیشتر به سمت نکات اخلاقی و رفتاری رفته و بیشترین تاکیدش آموزش نکات اخلاقی به کودکان است.

«شادونه در سرزمین دونه‌ها» از نوزدهم ماه مبارک رمضان ـ چهارشنبه ۱۸ مرداد ماه ـ به مدت پنج روز تا بیست و سه ماه رمضان ـ یکشنبه ۲۲ مرداد ماه ـ بدون حضور کودکان به روی آنتن می‌رود و آیتم‌هایی همچون دست‌های من و بابام، نماهنگ، شعر، ارتباط تلفنی، قصه‌گویی و مسابقه را به همراه خود دارد.

منبع:ایسنا

1 دنبال این می گردید “خاله شادونه بدون کودکان برنامه اجرا می‌کند

  1. به نام خدا
    سلام.میشه یه مصاحبه داشته باشید با تهیه کننده این برنامه و ازشون بپرسید که چرا تکه کلام های برنامه های دیگه رو،مثل کی از همه قشنگ تره… تقلید و تکرار می کنند؟اینجور چیزها رو بچه ها می فهمند…

    (۰)

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *