خانه اصلی جشنواره قلب بچه‌ها

جلیلی: خانه اصلی جشنواره قلب بچه‌هاست

ابوالفضل جلیلی نویسنده و کارگردان سینما در مورد اهمیت برگزاری جشنواره فیلم کودک گفت: برگزاری هر جشنواره‏ اتفاقی خوب و ارزشمند است به ویژه اگر برای کودکان باشد و باید آن را به فال نیک گرفت.

این کارگردان تصریح کرد: برای جواب این سوال که اهمیت برگزاری جشنواره چیست؟ باید به سراغ جوان‏های ۲۵ تا ۳۰ ساله کشورمان برویم و از نزدیک با آنها هم کلام شده و بپرسیم که آیا برگزاری این جشنواره بر  شما تأثیر گذاشته یا نه؟ اگر تأثیر مثبت داشته که ما در طول این سال ها فرهنگ‏سازی مناسبی انجام داده‏ایم و موفق عمل کرده‏ایم و اما اگر جواب نه بود حتماً باید در برگزاری جشنواره کودک و نوجوان تجدیدنظر کنیم.
جلیلی با اشاره به شعار جشنواره یعنی زمینه‏سازی برای نشاط و امید در میان کودکان و نوجوانان، تصریح کرد: سینما به عنوان یک رسانه قدرتمند و جذاب می تواند نقش مهمی در ایجاد امید و زندگی در کودکان و نوجوانان داشته باشد. ایجاد امید و زندگی فقط به شعار دادن نیست، مدیران و دست اندرکاران سینمای کودک باید بسترسازی مناسبی انجام دهند تا تولیدات استانداردی در این حوزه ساخته شود و از همه مهمتر این فیلم‏ها امکان اکران داشته باشند تا نسل کودک و نوجوان ما از دیدن این آثار لذت برده و در زندگی فردی خود از آن ها بهره گیرد.

جلیلی حضور سه نسل فیلمسازان کشور در جشنواره بیست و پنجم فیلم کودک را مثبت ارزیابی کرد و یادآور شد: حضور سه نسل فیلمساز در کنار هم خوب و خجسته است و باعث رونق این رویداد مهم فرهنگی می‏شود. این روزها نگاه کودک و نوجوان به سینما تغییرات بسیاری کرده کودکان دیگر با فضاهای قدیمی ارتباط برقرار نمی‏کنند و این مساله رویکرد مناسب و جدیدی را در تولید آثار کودک و نوجوان می‏طلبد. در طول این سال ها فیلمسازان بسیاری در سینمای کودک و نوجوان فعالیت کرده‏اند ولی به دلیل مساعد نبودن شرایط عطای سینمای کودک را به لقایش بخشیدند.
وی در پایان اضافه کرد: بنده یکی از فیلمسازان نسل انقلابم و تجربه‏های زیادی در طول این سال ها کسب کرده‏ام که هیچ کدام مفت و مجانی به دست نیامده، هزاران جوان در دوران جنگ تحمیلی خون خود را ایثار کرده اند تا امثال من در این آرامش تمرین فیلمسازی کنم. تابحال ۱۴ فیلم ساخته‏ام که همگی با خلوص نیت بوده و همیشه سعی کرده‏ام در خدمت بچه‏های ایرانی باشم چون به تک تک آن ها ایمان و اعتقاد بالایی دارم زیرا که آینده ایران و انقلاب ما بر عهده این عزیزان است. خیلی ناراحتم که فیلم‏هایم فرصت نمایش پیدا نمی کنند تا این گروه سنی با تماشای این آثار، در تجربیاتم شریک شوند.

منبع:روابط عمومی جشنواره فیلم کودک

3 دنبال این می گردید “خانه اصلی جشنواره قلب بچه‌ها

 1. Best Xrumer service – we post your custom post up to 100K forums worldwide price starting only form $29
  Get amazing web traffic using superb xrumer service available. We are able post your marketing post up to 100K forums worldwide, get insane amount of backlinks and amazing online web traffic in very short time. Most affordable and most powerful service for web traffic and backlinks in the world!!!!
  Your post will be published up to 100000 forums worldwide your website will get insatnt traffic and massive increase in seo rankings just after few days or weeks. Order now:
  backlinks service

  (0)
 2. how’s things http://www.30nemajavan.com blogger discovered your site via Google but it was hard to find and I see you could have more visitors because there are not so many comments yet. I have discovered site which offer to dramatically increase traffic to your website http://xrumerservice.org they claim they managed to get close to 1000 visitors/day using their services you could also get lot more targeted traffic from search engines as you have now. I used their services and got significantly more visitors to my website. Hope this helps :) They offer pr checker seo strategy backlink service backlinks Take care. Jay

  (0)

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *