«دامنه های سفید» به جشنواره اصفهان می آید

۳۰نماجوان-ملیکا ناظری و سهند جاهدی در جشنواره اصفهان

فیلم سینمایی «دامنه‌های سفید»به کارگردانی محمد ابراهیم معیری  وبازی ملیکا ناظری و سهند جاهدی در جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان اصفهان به نمایش در می‌آید.

کارگردان این فیلم گفت: «دامنه‌های سفید» داستان یک عقاب باستانی ایرانی را به تصویر می‌کشد که توسط عده‌ای به سرقت می‌رود و چند کودک به همراه خانواده خود تلاش می‌کنند تا این عقاب را به آشیانه خود برگردانند.
معیری افزود: ‌در فیلم سینمایی «دامنه‌های سفید» تلاش کردیم تا علاوه بر مخاطبان کودک و به ویژه نوجوانان، داستان برای خانواده‌ها نیز جذاب باشد تا فیلم بتواند ارتباط خوبی با مخاطبان برقرار کند. در این فیلم از یک عقاب دست آموز استفاده کردیم که امیر رهبری آن را برای بازی آماده می‌کرد.
وی خاطر نشان کرد: تدوین فیلم توسط حسن حسندوست به پایان رسید و امیر حسین قاسمی صداگذاری آن را آغاز کرده است. همچنین ناصر شکرایی قرار است موسیقی فیلم سینمایی «دامنه های سفید» را بسازد. فکر می‌کنم این فیلم تا دو ماه آینده آماده نمایش باشد.
فیلم سینمایی «دامنه‌های سفید» که تهیه‌کنندگی آن را بهروز رشاد به عهده دارد با مشارکت بنیاد سینمایی فارابی ساخته می شود و قرار است اولین نمایش آن در بیست و ششمین جشنواره بین المللی فیلم کودکان و نوجوانان باشد.
در فیلم سینمایی «دامنه‌های سفید» بازیگرانی چون مهدی میامی، علیرضا اوسیوند، هادی دیباجی،‌ الهام چرخنده و بازیگران نوجوانی چون ملیکا ناظری و سهند جاهدی نقش آفرینی می کنند.
بنابراین گزارش، «محمد ابراهیم معیری» آثاری چون «کتونی سفید»، «گلوگاه» و «پروانه‌ها بدرقه می‌کنند» را در پرونده کاری خود به ثبت رسانده است.

منبع:ایمنا

1 دنبال این می گردید “«دامنه های سفید» به جشنواره اصفهان می آید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *