رسانه مجازی کودک

۳۰نماجوان -سایت رسمی هزار و شصت و شونزده با همکاری شبکه دوم سیما افتتاح شد.

هدف از ایجاد این سایت ساخت رسانه‌ای است  که تمام کودکان جهان با آن ارتباط برقرار کنند؛ رسانه‌ای که ارزش‌های الهی و معنوی را جهانی کند و به کودکان به عنوان “محل ظهور” توجه ‌کند و آنان را به عنوان “امکان انسانی ظهور” مورد مراقبت قرار دهد.

سایت هزار و شصت و شونزده شامل قسمت هایی جداگانه برای هر کدام از برنامه های کودک تلویزیون می باشد و گالری تصاویر  و آرشیو برنامه ها از بخش های پربیننده ان می باشد.و کودکان می توانند با مراجعه به سایت از امکانات ان  در ارتباط با برنامه کودک دلخواه خود اطلاعاتی کسب نمایند.

بخش خانه پورنگی اولین بخشی است که در این سایت فعالیت خود را آغاز نموده است.

لازم به ذکر است داریوش فرضیایی (عموپورنگ) در حال حاضر بین تمام مجریان کودک تنها چهره ای است که در فضای مجازی حضور تاثیر گذاری و چشم گیری داشته است.

سایت هزار و شصت و شونزده از طریق آدرس« www.10006016.ir » در دسترس عموم قرار دارد.همچنین می توانید در قسمت خانه عموپورنگ نامه ای به خدا بنویسید.

امید که  مسئولین نیز در این امر خطیر  همکاری نمایند چرا که  این اتفاق در فضای سایبری تاثیر بسزایی در نحوه فرهنگ سازی و آموزش آینده سازان این مرزو بوم خواهد داشت.

منبع:۳۰نماجوان

10 دنبال این می گردید “رسانه مجازی کودک

 1. باسلام من در نامه ام به خدا ازاو فقط تشکر میکنم.امیدوارم خدا نامه ام را بخواند.ان روز که خواهرم یا ان روز که حال پدرم بد شد یاان روز که مادرم ناراحت بود من به خدا پناه بردم و او کارها را به بهترین صورت برای من درست کرد.از خدا میخواهم همیشه در طول زندگیم پناه من باشد…
  او برای همه چیز و همه کس کافیست….
  سینما جوان : سلام.دوست عزیز برای ارسال نامه و شرکت در مسابقه لطفا به سایت http://10006016.ir مراجعه نمایید.

  (۰)
 2. سلامم سایت خیلی خوبیه و این جملتون
  “”””لازم به ذکر است داریوش فرضیایی (عموپورنگ) در حال حاضر بین تمام مجریان کودک تنها چهره ای است که در فضای مجازی حضور تاثیر گذاری و چشم گیری داشته است.””””
  ما به داشتن چنین عموی مهربونی افتخار میکنیم!
  عمو رو ما یه حساب جداگانه ای باز کرده..

  (۰)

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *