سینمای اختصاصی رسانه های جشنواره فیلم کودک

سالن نمایش فیلم آمفی تئاتر فرشچیان که از استاندارهای لازم صوتی و تصویری برخوردار است فیلم های بخش های مختلف را برای نمایندگان رسانه های جمعی و منتقدان سینما نمایش می دهد.
بر پایه این گزارش ، موقعیت جغرافیایی این سالن به گونه ای که حداقل فاصله را نسبت به محل اسکان میهمانان جشنواره دارد و اهالی رسانه به راحتی می توانند برای تماشای آثار به این سالن مراجعه کنند.

نمایندگان رسانه های جمعی در بیست و پنجمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان در سالنی اختصاصی فیلم های این رویداد را می بینند.

همچنین بعد از نمایش فیلم های بخش مسابقه سینمای ایران در این سالن ، جلسه نقد و بررسی آثار با  حضور دست اندرکاران تولید و تعدادی از منتقدان سینمای کشور برگزار خواهد شد.
امسال هتل کوثر اصفهان به عنوان محل اقامت میهمانان بیست و پنجمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان معرفی شده است.
بیست و پنجمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان از ۲۳ تا ۲۷ آبان ماه سال جاری در اصفهان برگزار می شود.

جشن بزرگ دانش آموزی همزمان با آیین افتتاحیه بیست و پنجمین جشنواره فیلم کودک در ۹ استان کشور برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی جشنواره فیلم کودک، با حضور بیش از ۲۰ هزار دانش آموز در ۹ استان کشور، آیین های افتتاح جشنواره در این استان ها با شکوه هر چه بیشتر برگزار می شود.
این جشن های دانش آموزی همزمان را روز عید غدیر خم برگزار می شود تا در این روز متبرک با حضور کودکان و نوجوانان ایرانی جشنواره بیست و پنجم فیلم کودک کلید بخورد.
همچنین همزمان با مراسم افتتاحیه جشنواره فیلم کودک ، کودکان و نوجوانان و خانواده های شهر مسجد سلیمان بر سر مزار شهید نوجوان بهنام محمدی حاضر و یاد و خاطره این شهید را زنده نگه می دارند.
جشنواره فیلم کودک در دوره اخیر به شهدای دانش آموز توجه ویژه ای دارد و علاوه بر شهید نوجوان بهنام محمدی از سایر شهدای نوجوان در شهرهای مختلف نیز قدردانی خواهد شد. در بخش بین الملل نیز ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهید محمد الدوره دانش آموز فلسطینی جایزه ای نیز برای این بخش با عنوان این شهید اهدا خواهد شد.
بیست و پنجمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان از ۲۳ تا ۲۷ آبان ماه سال جاری در اصفهان برگزار می شود.
پرچم مطهر بارگاه امیرالمومنین(ع) که از نجف اشرف به ایران انتقال داده شده، اواخر هفته گذشته تحویل دبیر بیست و پنجمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان شد.
به گزارش روابط عمومی جشنواره فیلم کودک، براساس هماهنگی انجام گرفته این پرچم توسط هنرمند سینما فریبا کوثری (به نمایندگی از جامعه سینمایی کشور که از سوی خادمین حرم مطهر حضرت علی (ع) در نجف اشرف به وی واگذار شده  بود)، به دبیر جشنواره در دبیرخانه این رویداد تحویل شد.
بنا به همین گزارش، پرچم مولای متقیان شده در محل آیین گشایش بیست و پنجمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان مصادف با عید سعید غدیر خم برافراشه درمی شود.
گفتنی است مسئولیت هماهنگی و برقراری ارتباط با مسئولان و عوامل حرم مطهر توسط حیدر رحیمی انجام شده  است.
همزمانی عید غدیر خم با مراسم افتتاحیه جشنواره از دیگر برکات این رویداد است که طی یک اقدام مسئولان جشنواره تصمیم گرفت تا این رویداد را با پرچم بارگاه امیرالمومنین بیش از پیش تبرک کنند.
بیست و پنجمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان از ۲۳تا ۲۷ آبان ماه جاری در اصفهان برگزار می شود.

منبع:روابط عمومی جشنواره

1 دنبال این می گردید “سینمای اختصاصی رسانه های جشنواره فیلم کودک

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *