شاهد رشد کمی و کیفی جشنواره فیلم کودک بودیم

۳۰نماجوان-اصفهان شایسته ترین میزبان جشنواره فیلم کودک است.

تهیه کننده فیلم سینمایی شیر تو شیر درباره چگونگی برگزاری جشنواره فیلم کودک عنوان کرد: با توجه به شرایط برگزاری جشنواره بیست و پنجم فیلم کودک، شاهد رشد کمی و کیفی این رویداد نسبت به دوره اخیر بودیم.

وی تصریح کرد: بازگشت جشنواره به محل اصلی خود یعنی شهر اصفهان عامل رونق و افزایش شور و نشاط این رویداد شد. ظرفیت فرهنگی و تاریخی بالای شهر اصفهان می تواند یکی از جذابیت های اصلی جشنواره فیلم کودک باشد و مسئولان این شهر نشان داد که اصفهان شایسته ترین میزبان جشنواره فیلم کودک است.

این تهیه کننده ضمن اشاره به امکانات مطلوب نرم افزاری جشنواره کودک عنوان کرد: امیدوارم مسئولان برگزاری جشنواره برای دوره بعدی این رویداد به تجهیز و تعمیر امکانات صوتی سینماها توجه بیشتری کنند تا فیلم ها با کیفیت مطلوب تری به روی پرده رود.
وی در پایان خاطر نشان کرد: البته جشنواره بیست و پنجم از منظر اجرایی و نمایش منظم آثار، تشریفات و پذیرایی از هنرمندان در حد مطلوبی برگزار شد.
فیلم سینمایی شیر تو شیر به کارگردانی ابراهیم فروزش و تهیه کنندگی علیرضا سبط احمدی در بخش مسابقه سینمای ایران بیست و پنجمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان به روی پرده رفت.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *