شکارچی شنبه بیش از ۲۳۰ میلیون تومان فروخت

۳۰نماجوان- جدیدترین آمار فروش شکارچی شنبه

جدیدترین آمار فروش فیلم سینمایی «شکارچی شنبه» ساخته پرویز شیخ طادی که در سومین فاز اکران خود همچنان در ۵ سینما روی پرده قرار دارد، اعلام شد.

فیلم سینمایی «شکارچی شنبه» تا‌کنون توانسته به ۲۳۲ میلیون تومان فروش دست یابد. این در حالی است که آمار فروش این فیلم در هفته گذشته ۱۷۱ میلیون تومان اعلام شده بود.
بر اساس این گزارش، پس از فاز اول اکران این فیلم (اکران عمومی در گروه آزاد) و فاز دوم که اکران خصوصی در محافل حوزوی و دانشگاهی را دربر می‌گرفت، فاز سوم اکران «شکارچی شنبه» به صورت اکران تمام‌وقت و طولی از ۱۹ آذر در ۶ سینما آغاز شد که با استقبال خوب همراه بود.

این فیلم که هم‌اکنون در ۵ سینمای سینمای فلسطین (میدان فلسطین)، ققنوس (تهرانسر)، میلاد (میدان شهدا)، پیوند (میدان خراسان) و ماندانا (خاقانی) روی پرده است با استقبال خوب به ویژه از سوی اقشار مذهبی جامعه مواجه شده و توانسته به ۲۳۲ میلیون تومان فروش دست یابد. فاز سوم اکران «شکارچی شنبه» با توجه به استقبال مناسب همچنان ادامه دارد.
بر اساس اعلام جبرائیل فیلم (پخش‌کننده شکارچی شنبه) جدول اکران «شکارچی شنبه» بر اساس ۵ فاز اکران طراحی شده است که معرفی، شناساندن و تبلیغات مناسب برای دیده شدن فیلم و جذب مخاطب و نیز متقاعد سازی سینماداران برای اکران تمام سئانس از جمله برنامه‌های فاز اول و دوم اکران بوده است.

فیلم سینمایی «شکارچی شنبه» داستان شکل‌‌گیری شخصیت یک صهیونیست متعصب از دوران کودکی را به تصویر می کشد. علی نصیریان بازیگر اصلی این فیلم است و دیگر بازیگران آن عبارتند از: امیریل ارجمند، دارین خمسه، آرسینه سوکیاسیان، مهدی فقیه و سیلوا آندرانسیان. این فیلم محصول موسسه شهید آوینی است و تهیه‌کنندگی آن را محمد قهرمانی برعهده داشته است.

منبع:فارس

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *