علی شادمان و سهند جاهدی در نشست«رویای سینما»+عکس

۳۰نماجوان-نشست پرسش و پاسخ فیلم «رویای سینما»

نشست پرسش و پاسخ فیلم «رویای سینما» با حضور علی شاه حاتمی کارگردان، ناصر سهرابی مجری کارشناس و بازیگران فیلم  در سالن فرشچیان برگزار شد.

علی شاه حاتمی برگزاری جشنواره بیست و پنجم را متفاوت ارزیابی کرد و در سوال مجری جلسه در مورد نوستالژی و عشق به سینما گفت: عشق به سینما در وجود همه ما وجود دارد. من در ساختن این فیلم سعی کردم نقاط تاریک و روشن سینما و تمام محدودیتهایش را به این قشر حساس نشان دهم.
شاه حاتمی در ادامه اضافه کرد من ژانرهای مختلفی را در سینما تجربه کرده‏ام ولی دغدغه فیلمسازی در سینمای کودک همیشه همراهم بوده و هست. در آغاز فیلمنامه را به فارابی ارائه دادم و بعد از نگاه کارشناسی تهیه فیلم را شروع کردم و امیدوارم فیلمی قابل قبول در گروه سنی نوجوانان ساخته باشم.

علی شادمان بازیگر نقش کاظم در ادامه جلسه در مورد همکاری با شاه حاتمی یادآور شد حضور در این نقش را دوست دارم و در زمان ساخت رابطه خیلی خوبی با آقایان شاه حاتمی برقرار کردم. نقش کاظم به دلیل خاص بودن  شخصیت، بازی اکتیوی را می طلبید که من هم سعی کردم تمام آموخته هایم را در این فیلم بکار گیرم. شادمان از حضورش ابراز شادمانی کرد و «رویای سینما» را یکی از موفق ترین فیلمهایش ارزیابی کرد.
نیلوفر محمودی دیگر بازیگر فیلم هم همکاری با شاه حاتمی را تجربه ای خوب و لذت بخش دانست و ادامه داد در این فیلم نقش مادر کاظم را بازی کردم.
وی ادامه داد: از آقای شاه حاتمی ممنونم که هنوز هم برای اخلاق در سینما احترام قائلند.
در پایان جلسه شاه حاتمی از حضور اندک نویسندگان و اهالی رسانه در سالن فرشچیان انتقاد کرد و از عوامل برگزار ی جشنواره درخواست کرد  نگاه ویژه تری برای برگزاری این جلسات تخصصی داشته باشند.

منبع:روابط عمومی جشنواره

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *