«عموپورنگ»و امیرمحمد تاهفته آینده پخش نمی شود

۳۰نماجوان-برنامه «هزار و شصت و شونزده»به مدت یک هفته پخش نخواهد شد

برنامه «هزار و شصت و شونزده» که مدتی است با اجرای عموپورنگ و امیرمحمد از شبکه دو سیما پخش می‌شود، از نوزدهم ماه مبارک رمضان تا بیست و چهارم این ماه به دلیل تقارن با شب‌های قدر پخش نمی‌شود.

تهیه‌کننده برنامه «هزار و شصت و شونزده»اعلام کرد: این برنامه در شب‌های قدر چند روزی به روی آنتن نمی‌رود، ولی مجددا هفته‌ی آینده دوشنبه ـ ۲۳ مرداد ماه ـ عموپورنگ به تلویزیون می‌آید و برنامه‌اش را اجرا می‌کند.

مسلم آقاجان‌زاده گفت:‌ سه‌شنبه ـ ۱۷ مرداد ماه ـ آخرین برنامه «هزار و شصت و شونزده» به روی آنتن می‌رود و پس از گذشت چند روز با به پایان رسیدن ایام لیالی قدر، دوباره پخش آن آغاز می‌شود.

برنامه «هزار و شصت و شونزده» به تهیه‌کنندگی مسلم آقاجان‌زاده برای گروه کودک شبکه دو سیما تهیه شده است که از ابتدای ماه رمضان روی آنتن است.

به گفته‌ی تهیه‌کننده، این برنامه از همان ابتدا بر اساس فضای ماه رمضان چیده شده بود اما علیرغم پرداختن به موضوعات اخلاقی‌، فضای شاد و مناسب برای کودکان همچنان حاکم است.

به گفته‌ی وی هزار و شصت و شونزده یک شوی تلویزیونی کودکانه محسوب می‌شود که با آیتم‌های طنز،‌ موسیقی‌،‌ اخلاقیات و … همراه است. این برنامه هر روز ساعت ۱۷:۴۵ با اجرای عموپورنگ و امیرمحمد و چندین عروسک دیگر همراه است؛ در «هزار و شصت و شونزده» هر روز حدود ۱۲۰ کودک حضور دارند.

منبع:ایسنا

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *