عمو پورنگ به نمایشگاه مطبوعات آمد+عکس

۳۰نماجوان- روز شنبه در هجدهمین نمایشگاه مطبوعات ، کودکان مهمان برنامه شاد عمو پورنگ و امیرمحمد شدند.

امیرمحمد: دنیای کودکی بسیار زیباست
عمو پورنگ: مردم ایران به هنر اهمیت بسیاری می‌دهند.

به گزارش کمیته اطلاعات رسانی هجدهمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها ، تعداد زیادی از بازدید کننده های نمایشگاه مطبوعات( شنبه ) مهمان برنامه شادی بودند که مخاطب اصلی آن را بچه ها تشکیل می دادند.
عموپورنگ و امیرمحمد، دو مجری محبوب کودکان به مدت یک ساعت لحظات شادی را برای کودکان و خانواده های آنها ایجاد کردند.
برگزاری مسابقات متعدد، اهدای جایزه ، سرودخوانی ، اجرای نمایش و در آخر برگزاری مراسم دعا بخشی از برنامه روز پنجم نمایشگاه مطبوعات برای کودکان بود که توسط امیرمحمد متقیان و داریوش فرضیایی اجرا شد.
دراین برنامه علاوه بر سرگرم کردن کودکان معرفی نشریات و مطبوعات مفید برای آنها نیز در دستور کار بود که به خوبی اجرا شدو والدین و بچه های شرکت کننده در مراسم با برخی از مجلات موجود در نمایشگاه آشنا شدند.
هجدهمین نمایشگاه بین المللی مطبوعات و خبرگزاری ۱۰ آبان ماه در محل دائمی نمایشگاه ها واقع در مصلی تهران برپاست.

مجری برنامه‌های کودک گفت: مردم ایران بسیار به هنر اهمیت می‌دهند و اگر صادقانه برای آنها کار کنید حاضرند جان خود را هم بدهند.

فرضیایی از پخش لوح‌های فشرده برنامه‌هایش خبر داد و گفت: این بسته‌ها تا چند روز آینده وارد بازار خواهد شد و شامل برنامه‌ها و سرودهایی است که در برنامه‌های تلویزیونی پخش می‌شد؛ چند طرح نمایشی هم در حد نوشتن آماده شد که به همت دوستان به زودی به مرحله اجرا خواهد رسید.

وی ادامه داد: فضای نمایشگاه مطبوعات بسیار خوب است و با توجه به اینکه بیشتر مخاطبانم کودکان هستند و می‌بینم که آنها از این سن با چنین فضایی آشنا می‌شوند بسیار خوشحال هستم. مردم ایران به هنر بسیار اهمیت می‌دهند و اگر صادقانه برای آنها کار کنید حاضر هستند جان خود را هم بدهند.

متقیان هم گفت: بسیار خوشحال هستم که می‌توانم با کودکان کار کنم و به نظرم دنیای کودکی بسیار زیباست.

وی درمورد برخورد مردم با وی در خیابان اظهار داشت: به ذکر این خاطره که روزی یک نفر بسیار اصرار داشت که من را برای شام به منزل خود ببرد اکتفا می‌کنم.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

منبع:۳۰نماجوان

1 دنبال این می گردید “عمو پورنگ به نمایشگاه مطبوعات آمد+عکس

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *