عمو پورنگ و سه‌قلوها تا دو هفته دیگر در بازار

نمایش خانگی شبکه کودک عمو پورنگ و سه‌قلوها تا دو هفته دیگر به بازار می‌آید .

 داریوش فرضیایی گفت:‌ وقفه‌ای که در همکاری با تلویزیون داشتیم به دلیل تغییر در روش و برنامه ماست.

عصر گذشته هفتم آبان ماه داریوش فرضیایی (عمو پورنگ) با حضور در غرفه ایسنا اعلام کرد: نماهنگ‌هایمان در قالب ۵۲ کلیپ بر روی سی دی به بازار عرضه خواهد شد. همچنین مابین این نماهنگ‌ها یک فضای نمایشی کوتاه با حضور سه گربه و امیرمحمد است. این گربه‌ها خودشان بهانه‌ای است که می‌تواند یک فضای نمایشی متنوع برای بیننده ایجاد کند.

عمو پورنگ با بیان اینکه «احساس می‌کنم بعد از ۱۰ سال اجرای برنامه‌ی زنده برای خودم و بینندگان اجرای برنامه یکنواخت شده است» اعلام کرد:‌ با این همفکری که با دوستان انجام می‌دهیم نگارش کارهای جدید را در دست داریم؛ بنابراین باید فرصتی بدهیم تا خودمان را به روز کنیم. نمایش خانگی یک فرصت است و همچنین این کار یک نوع آلبوم خاطره برای بچه‌ها و روش آموزشی خیلی ساده و دوستانه است تا بچه‌ها دچار هیجان کاذب بر اثر آموزش‌های غلط نشوند.

فرضیایی با بیان اینکه اصلا دوست ندارم به هر قیمتی برنامه اجرا کنم افزود:‌ احساس می‌کنم وقتی خودم چیزی برای گفتن ندارم لزومی ندارد مخاطبان را سر کار بگذارم و همیشه خود را مقید به رعایت استانداردها می‌دانم.

وی گفت:‌ با کمک دوستان کار نگارش برنامه‌ی تلویزیونی ماه آینده به اتمام خواهد رسید و مرحله تولید را انجام خواهیم داد و به احتمال زیاد برای اوایل سال بعد به نمایش خواهد رسید. لذا فکر می‌کنم ساعت پخش برنامه باید به گونه‌ای باشد که برای شعور مخاطب احترام قائل باشیم.

 

 

 

 

 

 

منبع:ایسنا

2 دنبال این می گردید “عمو پورنگ و سه‌قلوها تا دو هفته دیگر در بازار

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *