فیلم رئال -انیمیشن سینمایی «مبارک» در راه جشنواره فجر+ تصاویر

۳۰نماجوان-«مبارک»بابازی النازشاکردوست و تورج نصر/آهنگ‌ساز زی‌زی‌گولو ساز «مبارک» را کوک می‌کندmobarak (1)

فیلم سینمایی رئال-انیمیشن «مبارک» ساخته محمدرضا نجفی امامی این روزها در مرجله صداگذاری توسط محمودرضا موسوی‌نژاد قرار دارد و بهرام دهقان‌یار آهنگسازی این فیلم را بر عهده دارد.

به گزارش ۳۰نماجوان،فیلم سینمایی رئال-انیمیشن مبارک که در مرحله ساخت سکانس‌های انیمیشنی قرار دارد، در روزهای اخیر آهنگ‌ساز و صداگذار خود را شناخت. آهنگ‌سازی این فیلم به «بهرام دهقان‌یار» واگذار شده و صداگذاری آن را نیز «سید محمودرضا موسوی‌نژاد» به انجام خواهد رساند.

«مبارک» که به کارگردانی «محمدرضا نجفی امامی» و با بازی الناز شاکردوست، امیر رهبری، تورج نصر، منوچهر آذر، حسن کریم‌‌خان‌زند، مرجان سپهری و… در اردیبهشت ماه سال جاری مقابل دوربین رفت، داستان پیرمرد نقالی را روایت می‌کند که با عروسک‌هایی که در اقتباس از شخصیت‌های شاهنامه ساخته شده‌اند، به کسب و کار مشغول است. پیرمرد بخش فراوانی از زندگی‌اش را در جهان اسطوره‌ها گذرانده و نگران روزی است که شخصیت‌های سیاه افسانه‌ای، دنیا را به سوی تاریکی و تباهی بکشانند. نگرانی او، عروسک‌هایش را وادار می‌کند که وارد عمل شوند. ۲۱ کاراکتر انیمیشنی در این فیلم حضور دارند که برای کمک رساندن به پیرمرد نقال، با نوه جوان او همراه می‌شوند و داستان پرفراز و نشیب و ماجراجویانه‌ای را آغاز می‌کنند.

این فیلم به تهیه کنندگی «علی نجفی امامی» توسط مؤسسه فرهنگی سیماپردازان ستایش به تولید می‌رسد و دیگر عوامل آن عبارتند از: مدیر برنامه‌ریزی و دستیار اول کارگردان بخش رئال: سید مهدی فرخ‌پور، برنامه‌ریز و دستیار اول کارگردان بخش انیمیشن: مهدیه مراد و مرتضی قاسمی، مدیر تولید: مهدی مددکار، جانشین تولید: ابوالقاسم صفر یزدی، مدیر فیلمبرداری:‌ علیرضا برازنده، طراح صحنه و لباس: اصغر نژاد ایمانی،‌ تدوین: سپیده عبدالوهاب، طراح چهره‌پردازی: علیرضا خورشید، نویسنده فیلمنامه: بهروز واثقی، مشاور فیلمنامه: سید جلال‌الدین دری، بازنویسی دیالوگ‌ها: عاطفه میاندار، منشی صحنه: پانته‌آ حسینی، طراح کاراکترهای انیمیشنی: حامد کمالی، ساخت عروسکها: کامران خلج، طراح لباس عروسک‌ها: سحر عبدالهی،‌ صدابردار: حمید اسلامی، عکاس: آرش صادقی، تدارکات: علی اکبر ایکانی، مدیر روابط عمومی: محسن رخش خورشید.

سوپروایزر کامپوزیت: محمد افشانی‌فرید، سوپروایزر نورپردازی و رندر: محمد صدری، سوپروایزر انیمیت: وحید نقدی، سرپرست مدل‌سازی سه بعدی: احسان نوری، سرپرست تکسچر کاراکترها: بهناز صفدرزاده، ریگ و ستاپ کاراکترها: امین صادقوند، سرپرست ترکینگ: علی ماپار، سرپرست شبیه‌سازی لباس: امین فرجی.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *