قشنگ، ملنگ و پلنگ+عکس

۳۰نماجوان-مهدی فتحی-قشنگ، ملنگ و پلنگ گریه های پورنگی

«شبکه کودک عموپورنگ» از اواخر مهر ماه به شبکه نمایش خانگی می‌آید.در این مجموعه نمایشی جدید، عموپورنگ، امیرمحمد و سه عروسک گربه به نام‌های قشنگ، ملنگ و پلنگ حضور دارند.

تهیه‌کننده این برنامه با اعلام این خبر افزود:‌ این مجموعه، با همکاری سازمان صداوسیما تولید می‌شود و شامل کلیپ‌های عموپورنگ و یک مجموعه نمایشی جدید است که در کنار کلیپ‌ها قرار می‌گیرد. 

مسلم آقاجان‌زاده ادامه داد: در این مجموعه نمایشی جدید، عموپورنگ، امیرمحمد و سه عروسک گربه به نام‌های قشنگ، ملنگ و پلنگ حضور دارند. داستان هم از این قرار است که عموپورنگ برای افتتاح شبکه کودک و استخدام مجری، آگهی می‌دهد و این سه گربه، اصرار دارند که وارد شبکه شوند. در این میان، عموپورنگ با ماجراهای مختلفی درگیر می‌شود.

وی با بیان اینکه هر عروسک، به یک نقطه خاص از شهر تعلق دارند، گفت: یکی از عروسک‌ها از بازار ماهی فروش‌ها آمده، دیگری که از زیر زمین آمده با موسیقی زیرزمینی آشناست و پیشی مانکن نام دارد. عروسک بعدی هم بالا شهری است.

این تهیه‌کننده همچنین اعلام کرد: تا به حال هشت قسمت، تصویربرداری شده و آماده است که تا آخر مهرماه به بازار عرضه می‌شود. این قسمت‌ها ۵۰ تا ۶۰ دقیقه‌ای هستند و به صورت هفتگی یا دو هفتگی توزیع خواهند شد. با توزیع این هشت قسمت، قسمت‌های بعدی هم آماده می‌شوند.

آقاجان زاده درباره‌ی تعداد قسمت‌های این مجموعه گفت: این مساله به استقبال مردم بستگی دارد و فصل اول، احتمالا ۱۳ یا ۲۶ قسمت خواهد داشت.

تهیه‌کننده «شبکه کودک عموپورنگ» خاطرنشان کرد: در قسمت‌های ابتدایی از کلیپ‌های قدیمی عموپورنگ که تا به حال از تلویزیون پخش شده، استفاده می‌کنیم اما به مرور کلیپ‌های جدید هم خواهیم ساخت. مردم، کلیپ‌های عمو پورنگ را دوست داشتند و یکی از نکاتی که به ما گفته بودند این بود که کلیپ‌های عموپورنگ را می‌خواستند. در بازار هم کپی‌های غیرمجاز با کیفیت ضعیف وجود داشت، این بود که تصمیم گرفتیم کلیپ‌ها را با کیفیت خوب به بازار عرضه کنیم.

9 دنبال این می گردید “قشنگ، ملنگ و پلنگ+عکس

 1. سلام امیر محمد تو کارتو خیلی خوب بلدی و خیلی قشنگ بازی میکنی منم خیلی دوستت دارم امیدوارم همیشه موفق باشی :inlove:
  و شما عمو جان شماهم خیلی خوب کار میکنی شما رو هم دوست دارم ممنون :blush:
  راستی امیر منم میخوام در آینده بازیگر بشم امیدوارم همکار باشیم :shame:
  بزرگترین آرزوم هم دیدن شما از نزدیکه ولی تاحالا بهش نرسیدم ایشاالله سالای بعد :struggle:

  (0)
 2. سلام امیر محمد من شبکه کودک عمو پورنگ را دیدم در انجا خیلی خوش تیپ و خیلی ناز هستی چرادر تلویزیون تیپ نمی زنی وهمش کلاه سرت است چرا؟

  (۰)

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *