«مثل من،مثل تو»با حال و هوایی متفاوت در شب های احیا پخش می شود

۳۰نماجوان-سه قسمت«مثل من،مثل تو»به صورت تله فیلم وارد بازارمی شود

مجموعه تلویزیونی «مثل من، مثل تو» که در ماه مبارک رمضان هر روز از شبکه دو سیما به روی آنتن می رود. در شب های پرقدر احیا، با حال و هوایی متفاوت و احیایی از این شبکه پخش می شود.

داوود قچاق تهیه کننده این برنامه در این خصوص می گوید: «داستان سه قسمتی برای شب های پرفضیلت احیا آماده کردیم که بسیار جذاب است و بدون شک تا مدت ها در ذهن همه باقی خواهند ماند. حتی قرار بر این شده که بعد از ماه رمضان این سه قسمت را به صورت تله فیلم آماده کرده و روانه بازار کنیم».

قچاق در خصوص داستان این سه قسمت هم ادامه می دهد:‌« معلم مدرسه از بچه ها می خواهد خاطره ای در خصوص شب های احیا بنویسند و اعلام می کند که این خاطره می تواند حتی برای اعضای خانواده هم باشد. پسر خانواده در خانه از پدر ، مادر، خواهر، برادر و پدربزرگ می خواهد که برای او خاطره ای تعریف کنند. هرکس خاطره ای می گوید. نوبت به پدربزرگ می رسد. پدربزرگ می گوید که ۲۵ سال پیش در شب احیا جوانی را دیده که گرفتار به نظر می رسیده است. پدربزرگ از او می پرسد چه شده که او این قدر گرفتار است. جوان می گوید پدرم در بیمارستان است و مادرم گفته هرکس در شب قدر دعا کند برآورده می شود. پدربزرگ ….»

«مثل من مثل تو» عنوان برنامه ویژه گروه کودک و خردسال است که به کارگردانی شاهین باباپور و تهیه کنندگی داود قچاق برای پخش از شبکه دو سیما تهیه شده و هر روز در ماه مبارک رمضان به روی انتن می رود.

منبع:شبکه دو

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *