محمد جواد جعفرپور در نارنجی پوش+عکس

۳۰نماجوان-تدوین «نارنجی پوش» مهرجویی رو به پایان

محمدجواد جعفرپور پس از نارنجی پوش درفیلم “غریبه” به کارگردانی بهمنی به ایفای نقش پرداخته.و از ۱۰ دی جلو دوربین “چراغه های روبرو ” به کارگردانی گلستانه میرود.

تدوین فیلم سینمایی «نارنجی پوش» اواسط هفته آینده به پایان می‌رسد، در حالی که هنوز آهنگساز فیلم معرفی نشده است.
داریوش مهرجویی سال گذشته با فیلم «آسمان محبوب» در جشنواره فیلم فجر حضور داشت که با گذشت یک سال تاکنون به اکران عمومی درنیامده است.
در خلاصه داستان« نارنجی پوش» که توسط مهرجویی و وحیده محمدی‌فر به نگارش درآمده؛ آمده است: حامد آبان، عکاس حرفه‌ای مجلات و روزنامه‌ها است که با خواندن کتابی چنان تحت تاثیر پالایش محیط زیست و مبارزه با آشغال‌زایی می‌شود که با لباس نارنجی مخصوص رفتگران به شهرداری می‌پیوندد و با عنوان «نارنجی پوش لیسانسه» به شهرت می‌رسد اما اعتبار و محبوبیت حامد زندگی خصوصی و خانوادگی او را با سیلی از فراز و نشیب‌های عاطفی تند و ناگهانی به سمت و سویی دیگر می‌برد…

منبع:سینماجوان

3 دنبال این می گردید “محمد جواد جعفرپور در نارنجی پوش+عکس

  1. salam agha mohamad javad.man mohamad sadegh vazifemand hastam.19 salame .mam kheyli shoma ro dost daram.tamam barname haton ro negah kardam.hata akse zamineeye gooshim akse shomast.ekheyli doost daram ba shoma mokaleme dashte basham.ya hata dar hade email..age mishe be man dar emailam javab bedin.age javab bedi kheyli doat mikonam mohamad javad joon.dooset daram.in ham adrese emailam:
    s_v_d_z@mailfa.oeg

    (0)

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *