مراسم تقدیر از هیات های داوری جشنواره فیلم کودک

۳۰نماجوان-امیدوارم روند رو به رشد جشنواره فیلم کودک ادامه یابد

دبیر بیست و پنجمین جشنواره فیلم کودک در جمع برگزیدگان این رویداد گفت: جشنواره فیلم کودک با یاعلی (ع) آغاز شد و با یا علی به پایان رسید و خاطرات ارزشمندی برای هنرمندان و مخاطبان کودک و نوجوان رقم خورد.

به گزارش روابط عمومی جشنواره فیلم کودک، سید احمد میرعلایی تصریح کرد: به نام نامی حضرت امیرالمونین و با افراشته شدن پرچم حرم مطهر ایشان جشنواره برگزار شد و امیدواریم این رویداد مورد قبول حضرت صاحب الزمان (عج) قرار گیرد. جشنواره با تلاش شبانه روزی مدیران و دست اندرکاران ستادی در اصفهان و تهران برگزار شد و جا دارد در این بخش از تلاش های این عزیزان قدردانی کنم.
وی خاطر نشان کرد: حضور و مشارکت هنرمندان طیف های مختلف باعث رونق هر چه بیشتر بیست و پنجمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان شد و همچنین این رویداد ازنظر مختصات جغرافیایی و تعداد مخاطبان رویداد منحصر به فردی بود.
میرعلایی ضمن ابراز خرسندی از حضور در جمع برگزیدگان جشنواره فیلم کودک گفت: عوامل فیلم مصائب چارلی از کردستان عراق فرصت حضور در جشنواره را نداشتند و خوشحالم که این فرصت فراهم شد تا ما با این هنرمندان نیز از نزدیک آشنا شویم.

دبیر جشنواره فیلم کودک در ادامه اظهار داشت: با پایان جشنواره بیست و پنجم ، دبیرخانه دوره جدید جشنواره راه اندازی شد تا از زمان موجود حداکثر استفاده برای برگزاری رویدادی فراتر از دوره فعلی انجام دهیم و امیدوارم روند رو به رشد جشنواره چه از لحاظ کمی و چه از لحاظ کیفی ادامه یابد.      
اجرای این مراسم به عهده سید جواد هاشمی بود که درباره جشنواره بیست و پنجم فیلم کودک گفت: این دوره از جشنواره از نظر تاثیرگذاری و بازتاب رسانه ای رویدادی مهم و قابل تامل بود. جشنواره فیلم کودک توانست تا حدود بسیار زیادی پاسخگوی نیازهای مخاطبان این حوزه باشد.
در این مراسم که با حضور هنرمندان سینمای ایران، جمعی از مدیران معاونت سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از مدیران صدا و سیما  برگزار شد از هیات های انتخاب، داوری جشنواره فیلم کودک تقدیر و جوایز هنرمندانی که در جشنواره حضور نداشتند اهدا شد.
مجید رجبی معمار، حسن نجاریان، رسول صدرعاملی، اکبر نبوی، احمد نجفی، جلال مقامی، جمال شورجه، محمدرضا صابری، جمیل رستمی، علیرضا زرین دست، داود رسولیان، فریبا کوثری، حسن اسلامی مهر، علی زارعان، مهدی عظیمی میرآبادی، علیرضا خمسه، سید جواد هاشمی، محمدعلی طالبی، مرتضی موسوی زاده، ناصر رفایی، علیرضا سجادپور، محمدرضا عرب، علی روئین تن، بهمن حبشی، مجتبی شهیدی، گیتی خامنه، طهماسب صلح جو، جابر قاسعملی، مسعود اطیابی، مینو فرشچی، سعید رجبی فروتن، بابک خانیان، داریوش دامیار، شهرام اشرف ابیانه، عزت الله علیزاده، مسعود احمدیان، پژمان لشکری پور، جعفر گودرزی، حمید جمدر، منوچهراعظمی، ناصر باکیده، ابوالقاسم صفریزدی، محمود افسریان، محمد شفیعی سروستانی، زهرا مصطفوی، محمد جباری، سیدعلی الفت، امیر اسفندیاری، مصطفی جمشیدی و  …. از جمله حاضران در این مراسم بودند.
در این مراسم همچنین از اصغر شاهوردی و شاپور قریب هنرمندان سینمای کشور تقدیر به عمل آمد و شاهوردی که در مراسم حاضر بود به همراه خانواده خود به روی صحنه آمد و با تشویق حضار رو به رو شد.
همچنین مادر شهید نوجوان بهنام محمدی (که در جشنواره بیست و پنجم مراسم نکوداشت این شهید بزرگوار برگزار شد) در این نشست حضور داشت.

منبع:روابط عمومی جشنوراه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *