ویژه برنامه های عیدفطر شبکه دو برای کودکان

۳۰نماجوان-کلاه قرمزی،عموپورنگ،جمعه به جمعه خونه به خونه در عید فطر

گروه کودک و خردسال شبکه دو سیما برنامه های ویژه ای برای شب و روز عید فطر تهیه کرده است که به به همین مناسبت به نمایش در خواهد آمد.


ویژه برنامه کلاه قرمزی شب عیدفطر ساعت ۲۱ تا ۲۲ با هنرنمایی ایرج طهماسب و حمید جبلی به روی آنتن خواهد رفت و تکرار این برنامه روز عید فطر پخش خواهد شد.

همچنین عموپورنگ با ویژه برنامه هزار و شصت و  شونزده مهمان خانه ها خواهد بود که در این برنامه آخرین مهلت و جمع بندی مسابقه «نامه به خدا» نیز انجام خواهد شد.

به گفته زارعان مدیر گروه کودک و خردسال شبکه دو، تا کنون بیش از ده هزار نامه اینترنتی دریافت شده که کارشناسان برنامه در حال جمع بندی و دسته بندی این نامه ها هستند و در نهایت همه این نامه ها در کتابی با نام «حرفهای من برای خدا» منتشر خواهد شد.

در مسابقه نامه ای برای خدا که از نیمه ماه مبارک رمضان شروع شد، قرار است بچه ها در هزار و چهارصد و سی و سه حرف، برای خدا نامه بنویسند و نامه هایشان را از طریق سامانه پیامکی ۱۰۰۰۶۰۱۶ و یا سایت اینترنتی www.10006016.ir برای گروه کودک و خردسال ارسال کنند.

از دیگر ویژه برنامه های عید فطر می توان به ویژه برنامه «جمعه به جمعه خونه به خونه» با اجرای مجید قناد و همچنین ویژه برنامه «مهمان ماه» با اجرای خانم محمدی خواه که جمع بندی برنامه های سحر ماه مبارک رمضان خواهد بود، اشاره کرد.

منبع:روابط عمومی شبکه دو سیما

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *