ویژه‌برنامه‌های جشنواره‌ی تئاتر کودک و نوجوان همدان

۳۰نماجوان-ویژه‌برنامه‌های افتتاحیه جشنواره‌ی تئاتر کودک و نوجوان همدان

مراسم افتتاحیه نوزدهمین دوره از جشنواره تئاتر کودک و نوجوان در پنج نقطه از شهر همدان و برای عموم شهروندان اجرا می‌شود.

به گزارش سینماجوان،جشنواره نوزدهم با اجرای همزمان برنامه‌های متنوع همچون حرکت کارناوال شادی لبخند، اجرای تئاتر خیابانی «مبارک و عروس باران» در پارک کودک و کارناوال شادی عمو حمید و اجرای تئاتر خیابانی «بیگانگان در شهر» در پارک دیزج کار خود را در شهر همدان آغاز می‌کند.


روز ۱۶ مهر ماه این مراسم راس ساعت ۱۶ عصر آغاز می‌شود و در ادامه نیز با اجرای کارناوال شادی لبخند و تئاتر خیابانی «قصه‌های ننه متل» در پارک خضر، کارناوال شادی عمو حمید و تئاتر خیابانی «ماشین اسباب بازی» مقابل مجتمع فرهنگی سینمایی شهید آوینی و کارناوال شادی لبخند و تئاتر خیابانی «اسطوره بچه‌های ایرانی» مقابل سالن تالار فجر ادامه خواهد یافت.

در ایام برگزاری جشنواره نیز برپایی نمایشگاه تابلو ماسک، اجرای نمایش‌های خیابانی، کارناوال شادی و… از جمله برنامه‌هایی است که برای اجرا در بخش جنبی این دوره از جشنواره درنظر گرفته شده است.

نمایشگاه تابلو ماسک از ۱۵ تا ۲۲ مهرماه صبح‌ها از ساعت ۹ تا ۱۲ و بعد از ظهرها از ساعت ۱۶ تا ۱۹ در مجتمع فرهنگی سینمایی شهید آوینی آماده بازدید علاقه‌مندان است.

برنامه «جنگ شادی» در ایام جشنواره از ساعت ۱۷ تا ۱۹ در محوطه مجتمع فرهنگی سینمایی شهید آوینی برگزار خواهد شد و کارناوال شادی مهر (عمو حمید) نیز از دیگر برنامه‌هایی است که تا ۲۰ مهر ماه صبح‌ها از ساعت ۱۰ تا ۱۲ و بعد از ظهرها از ساعت ۱۵ تا ۱۷ در مدارس و سطح شهر همدان به اجرای برنامه اجرا خواهد پرداخت.

علاوه بر این برنامه‌ها، هشت نمایش نیز در ایام برگزاری جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان، در شهرستان‌های همدان اجرا خواهد شد.

نوزدهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان از ۱۶ تا ۲۲ مهر ماه جاری در همدان برگزار می‌شود.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *