پایان فیلمبرداری”فیتیله و ماه پیشونی”

احمد نجفی تهیه‌کننده “فیتیله و ماه پیشونی” ساخته آرش معیریان از پایان فیلمبرداری این فیلم در شهر یزد خبر داد. و گفت هم اکنون معیریان مشغول تدوین فیلم است و صداگذاری نیز به زودی آغاز می‌شود.

نجغی گفت: فیلمبرداری این فیلم روز ۱۲ مهرماه در شهر یزد به پایان رسید و هم اکنون معیریان مشغول تدوین فیلم است و صداگذاری نیز به زودی آغاز می‌شود. سعید ذهنی به دلیل نیاز فیلم در زمان فیلمبرداری به موسیقی از مدتی پیش آهنگسازی را انجام داده است. تلاش می‌کنیم “فیتیله و ماه پیشونی” برای جشنواره کودک امسال آماده نمایش شود.

وی درباره فعالیت جدید خود افزود: قصد دارم با فرهاد نجفی برای ساخت یک فیلم سینمایی در ژانر کمدی، اکشن اقدام کنیم. تا در جشنواره فجر امسال به نمایش درآید. اما هنوز همه چیز قطعی نیست. فرهاد نجفی پیش از این فیلم “چهارسو” را کارگردانی کرده است.

در فیلم سینمایی “فیتیله و ماه پیشونی” بازیگرانی همچون محمد مسلمی، علی فروتن، حمید گلی، احمد نجفی، چنگیز جلیلوند و سیروس گرجستانی و بازیگران خردسال والا شهیری و رایا رحیمی نقش‌آفرینی می‌کنند.

فیلم “فیتیله و ماه پیشونی” داستان شخصیت‌های کودک و بزرگسال را روایت می‌کند که عده‌ای ماه پیشونی را می‌دزدند و اتفاق‌هایی در این میان رخ می‌دهد.

منبع:مهر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *