کیمیا حسینی و جشنواره فیلم کودک ونوجوان

۳۰نماجوان-برای من و همسالانم فیلم‌های کمی در طول سال اکران می‌شود

کیمیا حسینی برنده پروانه زرین بهترین بازیگر کودک بیست و پنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان گفت: سال گذشته در جشنواره فیلم کودک در اصفهان لحظات خوبی را گذراندم به ویژه وقتی پروانه زرین را در مراسم اختتامیه برنده شدم

ین بازیگر در گفت و گو با ستاد خبری جشنواره فیلم کودک تصریح کرد: امیدوارم امسال نیز در اصفهان حضور داشته باشم و شاهد یک جشنواره خوب و شاد باشیم که در آن همه بچه ها از دیدن فیلم‌های مخصوص خود لذت برند.
وی در ادامه اظهار‌داشت: جشنواره فیلم کودک جایی است که توانستم در کنار همکاران خودم چیزهای زیادی یاد بگیرم و شرکت در این جشنواره برای من بسیار لذت بخش است.

حسینی ادامه داد: برای من و همسالانم فیلم‌های کمی در طول سال اکران می‌شود اما دوست دارم که شرایط به گونه‌ای پیش برود که  فیلم‌های زیادی با موضوع کودک اکران شود و در هر دوره اکران نیز ما فیلمی داشته باشیم که برای دیدنش بتوانیم به سینما برویم و از این ناراحت نباشیم که فیلمی برایمان در سینما وجود ندارد.
بازیگر فیلم سینمایی «جدایی نادر از سیمین» بیان داشت: امسال با فیلم «عملیات مهد کودک» در جشنواره فیلم کودک هستم که کاری از آقای اژدری است و امیدوارم این فیلم نیز مثل پارسال باعث شود که پروانه زرین بگیرم.
بیست و ششمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان از ۱۷ تا ۲۱ مهر ماه سال جاری در اصفهان برگزار می‌شود.

منبع:روابط عمومی جشنواره

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *