گریه و همدردی یا ادامه برنامه بلیط فروشی ؟!

۳۰نماجوان-انتقاد ازعملکردنادرست عموهای فتیله ای پس ازحادثه خاله شادونه


چند مدتی است که از جراید و سایت های مختلف و همچنین شبکه های تلویزیونی شاهد اخبار ناگواری پیرامون فوت ِ کودکان معصوم و یا جراحت و مصدومیت خانواده ها در برخی از مراسم جنگ های خاله ها و عموهای تلویزیونی که در بیرون از قاب جادویی با هزینه های نسبتاً بالا اجرا می کنند،هستیم.

 

 

متاسفانه تا امروز هیچ اقدام جدی و محکمی در این زمینه از سوی مسئولین سازمان صدا وسیما ندیده ایم.

اما جای بسی تعجب است ،اگر حادثه پیش آمده در جنگ خاله شادونه انقدر متاثر کننده بوده که عموهای فتیله ای زحمت می کشند تا خرمدره برای ابراز همدردی با داغدیده گان سانحه می روند و با اشک ریختن و گریه کردن و تصاویری که از آنها در روزنامه ها و اخبار منتشر شده است؛

چگونه بخود اجازه می دهند دوباره اقدام به همین عمل کنند؟یعنی اجرای این دست از برنامه های بلیط فروشی که بنوعی در شان یک مجری کودک تلویزیون نیز نمی باشد!!

آیا این دوستان انتظار آن را دارند ابراز همدردی و گریه کردنشان برای  آن بچه های معصوم که جان خود را از دست داده اند از سوی دیگر مخاطبین جدی گرفته شود و باور کنند که واقعا این عموها متاثر و اندوهگین شده اند؟؟

اگر اینطور است کدام حرکت ایشان را باید باور کنیم؟

گریه و همدردی شان را ؟یا ادامه برنامه بلیط فروشی شان را؟!

البته  جای تعجب نیست ،چون ظاهراً مسیر رفت و آمد به خرمدره هزینه بالایی داشته است که بایستی با اجرای چند برنامه بلیط فروشی جبران شود.

منبع : سینما جوان

1 دنبال این می گردید “گریه و همدردی یا ادامه برنامه بلیط فروشی ؟!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *