گفتکوی اختصاصی ۳۰نماجوان با علی بچه های آسمان

۳۰نماجوان-پای درد و دل های میرفرخ هاشمیان

farokh_hashemian
به گزارش ۳۰نماجوان میرفرخ هاشمیان یا همان علی بجه های آسمان از زمستان امسال با یک سریال قرار است دوباره بازیگری را شروع کند.

من بعد از بچه های آسمان خیلی تلاش کردم بازی کنم و تنها یه فیلم ۴۰ دقیقه ای سال ۷۸ با آقای موفق کار کردم بعد تا زمستون ۹۲ که یک سریال گرفتم کار کنم .دروافع مضمون سریال یک اوشین ایرانی هست.یک دختری که در درگیری جنگ هست و …

بعد از بچه های آسمان به اطرافیانم پیشنهاد میشد.همه میگفتن ازش خبر نداریم.بجز آقای نازی که واقعا ازم خبر نداشت سال ۸۶ همدیگر رو پیدا کردیم .ببینید وقتی یک کودک  انتخاب میشه برای بازی نقش کودک صد در صد یک شاخصه ای داشته  که بین کلی بچه انتخاب شده من خودم بین شش هزار دانش آموز انتخاب شدم.وقتی اون فیلم ساخته میشه.

برای اینکه اون شخصیت شکسته نشه چون اون شخص اولین تجربه اش بوده و حالا  یه اطلاعاتی به دست آورده یه تجربه ای به دست آورده که در کار دومش باعث میشه بهتر کار کنه و این  باعث میشه کارگردان به خاطر ترس از اینکه کار بعدی بهتر خواهد بود بازیگر رو از بین میبره.

این دلیل اولشه دلیل دومش هم اینه که برای اینکه کمتر هزینه کنن میرن یک کودکی میارن که یه فیلمی بازی کنه و بعدش کات میکنن.چون اون بچه چهره میشه  باید بهش دستمزد بدن برای اینکه دستمزدی ندن میرن از نابازیگر استفاده میکنن.

اگر در جشنواره کودک به نظرم اگه بازیگر کودک حضور نداشته باشه به سرنوشت من دچار میشه.در مجموع جشنواره کودک خوب بود.درسته رنگ و لعاب سینمای کودک کم شده اما امیدوارم با جشنواره بشه دوباره بهش یه رنگ و لعابی بخشید.

وجود یک رسانه ای که از بازیگران کودک ونوجوان حمایت کنه به نظر من  از نون شب واجب تره .به خاطر اینکه این بچه هایی که میان بازی میکنن اگه یه جایی باشه که ازشون حمایت کنه .مثل من نابود نمیشن .اگه اون زمان یه موسسه ای بود من میرفتم ثبت نام میکردم صد در صد من نابود نمیشدم.من رفتم خانه سینما برای عضویت با اینکه خودم رو هم معرفی کردم منو بیرون کردن گفتن بفرما بیرون مزاحم نشو.

منبع:۳۰نماجوان

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *