یخ جشنواره کودک شکست

۳۰نماجوان-جشنواره فیلم کودک قطعا مهرماه برگزار می شود

مدیر روابط عمومی جشنواره فیلم‌های کودکان و نوجوانان اعلام کرد: دوره بیست وششم جشنواره قطعا در مهرماه برگزار خواهد شد.جعفر گودرزی گفت: قرار است طی یکی دو روز آینده مقررات اعلام شود و متعاقبا تاریخ قطعی جشنواره نیز اعلام خواهد شد.

وی با اشاره به برپایی موفق جشنواره در دوره گذشته‌، تصریح کرد: در دوره بیست و پنجم با گسترش کمی و کیفی جشنواره طیف گسترده‌ای از کودکان این مرز و بوم حضور داشتند و سینمای کشور توانست بخشی از رسالت تاریخی خود در پرورش و سرگرم سازی کودکان و نوجوانان را ایفا کند.

گودرزی خاطرنشان کرد: با توجه به زمان و امکانات محدود موجود این روند باعث نمی‌شود‌ تلاش مضاعفی در برپایی این دوره ازجشنواره نداشته باشیم بنابراین سعی‌مان این است مانند سال گذشته جشنواره پربار و پرنشاطی را برگزار کنیم.

بالاخره پس از مدت ها سید احمد میرعلایی،جعفر گودرزی را به عنوان مدیر روابط عمومی و اطلاع رسانی بیست وششمین جشنواره بین المللی فیلم کودک و نوجوان منصوب کرد.

در حالی سیداحمدمیرعلایی برای روابط عمومی جشنواره ی فیلم کودک حکم داد که طی چند هفته‌ی گذشته پس از اعلام حکم دبیری‌اش برای این جشنواره سکوت کرده بود و هیچ اظهارنظری نکرده است.

جشنواره‌‌ی فیلم کودک طبق وعده‌‌ی سال گذشته قرار است مهر ماه یعنی کمتر از دو ماه دیگر برگزار شود اما هنوز مقررات و تاریخ برگزاری آن رسما اعلام نشده است و سایت جشنواره بیست وششم نیزکار خود را شروع نکرده است.

منبع:۳۰نماجوان

2 دنبال این می گردید “یخ جشنواره کودک شکست

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *