جشنواره فیلم کودک کجا برگزار می شود؟

۳۰نماجوان-هفته آینده تکلیف مکان برگزاری جشنواره معلوم می شود

logo_icff_

دبیر جشنواره فیلم کودک و نوجوان اظهار امیدواری کرد که تا هفته آینده استان برگزارکننده این جشنواره مشخص شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جشنواره فیلم کودک، علیرضا شجاع‌نوری درباره وضعیت استان برگزارکننده این دوره از جشنواره فیلم کودک و نوجوان توضیح داد: هنوز در این زمینه به نتیجه قطعی نرسیده‌ایم و همچنان با شهرداری اصفهان در حال پیگیری هستیم، به محض اینکه آن‌ها اعلام آمادگی کنند، ما آماده خواهیم بود.

او در پاسخ به این پرسش که آیا باز هم اصفهان گزینه قوی‌تری برای برگزاری جشنواره است؟ تصریح کرد: سعی می‌کنیم به راحتی استان اصفهان را از دست ندهیم، به هر حال امیدوارم تا هفته آینده تکلیف مکان برگزاری جشنواره مشخص بشود.

شجاع‌نوری در ادامه درباره اکران عمومی فیلم‌های شرکت کننده در جشنواره فیلم کودک و نوجوان توضیح داد: جشنواره فی نفسه نمی‌تواند زمینه اکران عمومی را فراهم کند اما می‌تواند جلب توجه کند.

وی با اشاره به شکل‌گیری شورای راهبردی فیلم کودک و نوجوان در اواخر سال گذشته یادآور شد: یکی از برنامه‌های مهم این شورا اکران دائمی سینمای کودک و نوجوان است و شورا تلاش می‌کند، فیلم‌های کودک و نوجوان رونق خوبی پیدا کنند.

دبیر جشنواره فیلم کودک و نوجوان در پاسخ به پرسشی دیگر درباره همکاری این جشنواره با آموزش و پرورش اضافه کرد: همچنان در حال جذب همکاری این وزارتخانه هستیم چرا که معتقدیم اگر آموزش و پرورش بتواند نقش فعالی در این جشنواره ایفا کند، مقدمه‌ای برای درگیری آن در سطوح سینمای کودک خواهد شد که آثارش را در تربیت کودکان و نوجوانان خواهیم دید و امیدواریم در این زمینه به نتایج خوبی برسیم.

جشنواره فیلم کودک و نوجوان هر سال به مناسبت روز جهانی کودک در ماه مهر برگزار می‌شود و دوره‌های پیشین این جشنواره در استان اصفهان برگزار شده است و چند سال قبل در یک مقطع کوتاهی در همدان برگزار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *