ویدئو تصادفی

اسامی فیلم های متقاضی شرکت در جشنواره

۱۴۴ اثر متقاضی حضور در بخش سینمای ایران

موضوع: 29مین جشنواره فیلم نوجوان 71,396 مرتبه ۱ نظر

۳۰نماجوان-اسامی فیلم های متقاضی شرکت در جشنواره اعلام شد

icf_th (2)
۱۴۴ اثر بلند و نیمه بلند و کوتاه متقاضی حضور در بخش مسابقه سینمای ایران جشنواره بین المللی فیلم نوجوانان شدند

به گزارش ۳۰نماجوان به نقل از ارتباطات و اطلاع رسانی جشنواره، از ۱۴۴ اثر رسیده به دبیرخانه جشنواره فیلم نوجوانان، تعداد ۲۶ اثر بلند سینمایی، ۵ اثر پویانمایی و عروسکی بلند، ۷۲ اثر کوتاه و نیمه بلند رئال و ۴۶ اثر کوتاه و نیمه بلند پویا نمایی و عروسکی می باشد .
بنابه همین گزارش اسامی فیلم های بلند متقاضی شرکت در جشنواره عبارتند از:
آسمان آبی مادرم ( تهیه کننده و کارگردان: علی قوی تن)- ب ۱۲ (تهیه کننده: فریال بهزاد ، کارگردان امید نیاز) – بچه ای با جوراب قرمز(تهیه کننده و کارگردان: خداداد جلالی) –  بدون مرز ( تهیه کننده: مجتبی امینی، کارگردان: امیرحسین عسگری) – پینوکیو، عامو سردار و رئیسعلی (تهیه کننده: ناصر عنصری ، کارگردان: سید رضا صافی) – تا آمدن احمد( تهیه کننده: پروانه مرزبان ، کارگردان: صادق صادق دقیقی) – جنجال در عروسی (تهیه کننده: محمد احمدی ، کارگردان: محمدرضا خطیبی سرابی) – چشمه گنجشک (تهیه کننده و کارگردان: پناه برخدا رضایی) – داستان پرواز ( تهیه کننده وکارگردان: سعید نوری) – دریا و ماهی پرنده( تهیه کننده: امیر پورکیان ، کارگردان: مهرداد غفارزاده) – دنیا + من (تهیه کننده: علی حجازی مهر، کارگردان: سید حمیدرضا رفایی) – راز نرگس (تهیه کننده: غلامرضا آزادی ، کارگردان: مهدی قاسمی) – روشنایی های حقیقی( تهیه کننده: مسعود فرخنده طینت ، کارگردان: مجید سروینی) -زیبا (تهیه کننده و کارگردان: مجتبی کوه کن) – سکوت رعنا ( تهیه کننده: جواد نوروزبیگی- حوزه هنری، کارگردان: بهزادرفیعی) –  سویوق (تهیه کننده: سینا برادران آهنگری انجمن سینمای جوان تبریز ، کارگردان: بهرام حاج ابوللو(ارک)-بهمن حاج ابوللو(ارک) – شاید یک معجزه (تهیه کننده: روح الله خوشکام ، کارگردان: کرامت پورشهسواری) – شرم گفتن (تهیه کننده: حسینعلی گمرکی، کارگردان:  حسین بابائیان) – صندوقچه اسرار ( تهیه کننده: سیدمهدی عابدینی و صداوسیما مرگزگلستان، کارگردان: سیدمهدی عابدینی) – فرزانه (تهیه کننده و کارگردان: مهدی محمدی بدرآبادی)  – کلوچه دارچینی ( تهیه کننده: محمدرضاکریمی صارمی مرکز تئاترکانون، کارگردان: مریم کاظمی) – کمیچی(تهیه کننده: جوادقلیزاده ، کارگردان: مجیداسماعیلی پارسا) – گلناز( تهیه کننده: حسن روستایی، کارگردان: محمود معظمی) –  ماه مینا ( تهیه کننده: عبدالرسول زارع، کارگردان: امید نیاز) – مبارک (تهیه کننده: علی نجفی امامی- علی پایاب ، کارگردان: محمدرضا نجفی امامی) – ممیرو (تهیه کننده: رضامحقق- مجیدبرزگر، کارگردان: سیدهادی محقق)

اسامی ۱۴۴ عنوان فیلم متقاضی حضور در بخش سینمای ایران جشنواره ۲۹ به شرح زیر است:

آثار بلند زنده: ۲۶ عنوان

  1. آسمان آبی مادرم (تهیه کننده و کارگردان: علی قوی تن)
  2. ب ۱۲ (تهیه کننده: فریال بهزاد، کارگردان امید نیاز)
  3. بچه ای با جوراب قرمز (تهیه کننده و کارگردان: خداداد جلالی)
  4. بدون مرز (تهیه کننده: مجتبی امینی، کارگردان: امیرحسین عسگری)
  5. پینوکیو، عامو سردار و رئیسعلی (تهیه کننده: ناصر عنصری، کارگردان: سید رضا صافی)
  6. تا آمدن احمد (تهیه کننده: پروانه مرزبان، کارگردان: صادق صادق دقیقی)
  7. جنجال در عروسی (تهیه کننده: محمد احمدی، کارگردان: محمدرضا خطیبی سرابی)
  8. چشمه گنجشک (تهیه کننده و کارگردان: پناه برخدا رضایی)
  9. داستان پرواز (تهیه کننده وکارگردان: سعید نوری)
  10. دریا و ماهی پرنده (تهیه کننده: امیر پورکیان، کارگردان: مهرداد غفارزاده)
  11. دنیا + من (تهیه کننده: علی حجازی مهر، کارگردان: سید حمیدرضا رفایی)
  12. راز نرگس (تهیه کننده: غلامرضا آزادی، کارگردان: مهدی قاسمی)
  13. روشنایی های حقیقی (تهیه کننده: مسعود فرخنده طینت، کارگردان: مجید سروینی)
  14. زیبا (تهیه کننده و کارگردان: مجتبی کوه کن)
  15. سکوت رعنا ( تهیه کننده: جواد نوروزبیگی- حوزه هنری، کارگردان: بهزاد رفیعی)
  16. سویوق (تهیه کننده: سینا برادران آهنگری / انجمن سینمای جوان تبریز، کارگردان: بهرام حاج ابول لو (ارک) – بهمن حاج ابول لو (ارک)
  17. شاید یک معجزه (تهیه کننده: روح الله خوشکام، کارگردان: کرامت پور شهسواری)
  18. شرم گفتن (تهیه کننده: حسین علی گمرکی، کارگردان:  حسین بابائیان)
  19. صندوقچه اسرار (تهیه کننده: سید مهدی عابدینی/ صدا و سیما مرگز گلستان، کارگردان: سید مهدی عابدینی)
  20. فرزانه (تهیه کننده و کارگردان: مهدی محمدی بدر آبادی)
  21. کلوچه دارچینی (تهیه کننده: محمدرضا کریمی صارمی/ مرکز تئاتر کانون، کارگردان: مریم کاظمی)
  22. کمیچی (تهیه کننده: جواد قلی زاده، کارگردان: مجید اسماعیلی پارسا)
  23. گلناز (تهیه کننده: حسن روستایی، کارگردان: محمود معظمی)
  24. ماه مینا (تهیه کننده: عبدالرسول زارع، کارگردان: امید نیاز)
  25. مبارک (تهیه کننده: علی نجفی امامی – علی پایاب، کارگردان: محمد رضا نجفی امامی)
  26. ممیرو (تهیه کننده: رضا محقق – مجید برزگر، کارگردان: سید هادی محقق)

آثار پویانمایی و عروسکی بلند: ۵ عنوان

  1. آواز زنبوران (تهیه کننده: فتح الله ندیمی / مرکز پویانمایی صبا، کارگردان: امیر سحر خیز)
  2. پرنده طلایی (تهیه کننده: مجید شاکری / مرکز پویانمایی صبا، کارگردان: مجید شاکری)
  3. سفر باران (تهیه کننده: مرضیه کاظم زاده ایرانشهر / مرکز پویانمایی صبا، کارگردان: راضیه کاظم زاده ایرانشهر – مژگان کیهانی)
  4. کلیله و دمنه (تهیه کننده: زهرا هاشمی، کارگردان: علیرضا توکلی بینا)
  5. شاهزاده رم (تهیه کننده: حامد جعفری، کارگردان: هادی محمدیان طبقی)

آثار کوتاه و نیمه بلند زنده: ۷۲ عنوان

  1. ۳۶۰ (تهیه کننده: مریم صباح، کارگردان: علی قاسمی)
  2. اتاق امیر (تهیه کننده و کارگردان: بهنام درویش پور)
  3. اسب چوبی (تهیه کننده: یونس شهباز، کارگردان: یونس شهباز)
  4. او (تهیه کننده: افخم میرعمادی، کارگردان: مصطفی رحیمی)
  5. اولی ها (تهیه کننده و کارگردان:  یونس شهباز)
  6. آب یخ (تهیه کننده: جلال ساعدپناه – انجمن سینمای جوان سنندج، کارگردان: جلال ساعدپناه)
  7. آتا(پدر) (تهیه کننده: فرشاد فاضلی مقدم، کارگردان: فراز آهنین – فرشاد فاضلی مقدم)
  8. آتروپین (تهیه کننده: انجمن سینمای جوانان، کارگردان: کامران دشتی)
  9. آزمایش (تهیه کننده و کارگردان: محمدرضا میناپور)
  10. باستانی ها (تهیه کننده: مجتبی کوه کن / انجمن سینمای جوانان، کارگردان: مجتبی کوه کن)
  11. بدها (تهیه کننده: زینب احمدی، کارگردان: سارینا محبی)
  12. برگ های پائیزی (تهیه کننده وکارگردان: سامان حسین پور)
  13. بهترین بابا (تهیه کننده و کارگردان : مهدی امینی)
  14. بی صدا حرف بزن (تهیه کننده: علی نصرتی، کارگردان: راستین غفار منش)
  15. بیا با هم بخندیم (تهیه کننده و کارگردان: جواد قلی زاده)
  16. پدر بزرگ (تهیه کننده: انجمن سینمای جوانان، کارگردان: محمد آریایی)
  17. پیوند (تهیه کننده: انجمن سینمای جوان اصفهان، کارگردان: اصغر حاتم پور)
  18. تخته سیاه (تهیه کننده: شبکه طه لبنان، کارگردان: بهروز باقری)
  19. تصویر یک زندگی (تهیه کننده: محمد صادق آذین، کارگردان: امیرجعفری)
  20. چرک نویس (تهیه کننده: امیر عباس تورج فرد، کارگردان: مسعود مهدی)
  21. خواب سوم ( تهیه کننده: حسین محمودی – مرکز صدا و سیما اراک، کارگردان: منوچهر رمضانی)
  22. دست های مهربان (تهیه کننده: تورج حاج رحیمیان، کارگردان: امیر حسین رضی)
  23. دستان مادر (تهیه کننده: شبکه طه لبنان، کارگردان: بهروز باقری)
  24. دفتر زندگی ( تهیه کننده: رضا مهرگان – انجمن سینمای جوان کرج، کارگردان: رضا مهرگان)
  25. دوستی (تهیه کننده و کارگردان: حسن علیرضایی)
  26. راه رسیدن ( تهیه کننده: سید حسن بزرگیان، کارگردان: سید زاهد کشاورز)
  27. رفتگر ( تهیه کننده: شبکه طه لبنان، کارگردان: بهروز باقری)
  28. روسری گلدار (تهیه کننده و کارگردان: اکبر تراب پور)
  29. رویای سرخ (تهیه کننده: انجمن سینمای جوانان، کارگردان: شهریار پور سیدیان)
  30. زنگ نقاشی(تهیه کننده و کارگردان: مهدی امینی)
  31. سرمربی (تهیه کننده: مریم غیاثی، کارگردان: هومن تهرانی شریف)
  32. سیم مسی (تهیه کننده و کارگردان: حسن نجم آبادی)
  33. شلخته ها (تهیه کننده و کارگردان: احمد رضا چغتایی)
  34. شیوا (تهیه کننده: سعید مرادی، کارگردان: علی نورعلی)
  35. صلح (تهیه کننده و کارگردان: حسن نجم آبادی)
  36. عروسکم نگاه کن (تهیه کننده و کارگردان: مریم ترشیزی)
  37. عشقک (تهیه کننده و کارگردان: سجاد ایمانی)
  38. فردای دیروز (تهیه کننده و کارگردان: حسن شیرزایی)
  39. فیر چایلد (تهیه کننده و کارگردان: داریوش دادگر)
  40. قاب خالی (تهیه کننده: انجمن سینمای جوانان، کارگردان: امیرحسین موسوی)
  41. قلک های شکسته (تهیه کننده وکارگردان: جواد قلی زاده)
  42. قلیان (تهیه کننده و کارگردان: بابک شیرخانی)
  43. کبوتر جلد (تهیه کننده و کارگردان: یونس شهباز)
  44. کبودی (تهیه کننده و کارگردان: محمد طلایی)
  45. کشتارگاه (تهیه کننده: بهزاد آزادی – المیرا ارزانی پور، کارگردان: بهزاد آزادی)
  46. کفاش سرمایه دار (تهیه کننده وکارگردان: امیر حسین طالشی)
  47. کلاغ ها (تهیه کننده و کارگردان: حسن علیرضایی)
  48. کودک و بره (تهیه کننده: نرگس حقوقی پور، کارگردان: بهروز باقری)
  49. گاهی خسته شدن (تهیه کننده و کارگردان: امیر هاشم عمرانی)
  50. گچ (تهیه کننده: محمد صادقی / انجمن سینمای جوانان، کارگردان: محمد صادقی)
  51. لانک (تهیه کننده و کارگردان: زانیار لطفی)
  52. لبخند (تهیه کننده: انجمن سینمای جوان لاهیجان، کارگردان: مصطفی کشاورز)
  53. ماهی تشنه (تهیه کننده: شبکه طه لبنان، کارگردان: بهروز باقری)
  54. ماهی خوار (تهیه کننده و کارگردان: سید احمد جعفریان)
  55. ماهی و من (تهیه کننده و کارگردان: بابک حبیبی فر)
  56. مدادهای رنگی (تهیه کننده و کارگردان: یونس شهباز)
  57. مسیر زندگی (تهیه کننده و کارگردان: امیر حسین قربانی)
  58. مهلو (تهیه کننده: وحید علویان سوق، کارگردان: سید محمد مولوی)
  59. نامه ای برای او (تهیه کننده: محمد جبلی، کارگردان: مهران جبلی)
  60. نامه ای به آسمان (تهیه کننده و کارگردان: محمد حسن ارجمندی)
  61. نامه های سنگی (تهیه کننده: رضا شاهمرادی، کارگردان: محمود عرفانی)
  62. نقاشی ( تهیه کننده: سمیرا آقایی، کارگردان: سمیرا آقایی)
  63. هر روز تا خانه (تهیه کننده و کارگردان: کارگردان: مینا رحمتی)
  64. هستی (تهیه کننده: کمال پرناک، کارگردان: دانشگاه بنی اکرم تبریز)
  65. همبازی (تهیه کننده وکارگردان: مهدی امینی)
  66. همنوع (تهیه کننده: ساسان مرادی، کارگردان: محمد عبادی)
  67. هوادار (تهیه کننده: انجمن سینمای جوانان، کارگردان: مصطفی امامی)
  68. وقتی صنم گریست (تهیه کننده: شهرداری اصفهان – با همکاری سینمای جوانان، کارگردان: فریبرز آهنین – مجید شیدا)
  69. یاسمین (تهیه کننده: منعم سعیدی، کارگردان: السهند کلثوم)
  70. یک لنگه کفش (تهیه کننده و کارگردان: نوید فلاحی)
  71. یوخاری (تهیه کننده وکارگردان: فاطمه سادات طهوری)
  72. طبق عادت همیشگی (تهیه کننده: محمد حمزه ای / مرکز گسترش سینمای تجربی، کارگردان: محمد حمزه ای)

آثار کوتاه و نیمه بلند زنده: ۴۶ عنوان

  1. اسیر (تهیه کننده: سیده نسرین شاه محمدی – ناصر جاهد نیا، کارگردان: سیده نسرین شاه محمدی)
  2. او (تهیه کننده و کارگردان: لیلا تبریزی)
  3. بابا (تهیه کننده: محمود ابوالحسنی، کارگردان: بهرام عظیمی)
  4. باغ خیال (تهیه کننده: اتحادیه تعاونی صنایع دستی استان تهران، کارگردان: هادی رحمتی)
  5. برعکس (تهیه کننده و کارگردان: الیکا مهران پور)
  6. بزغاله های ابری (تهیه کننده: امور سینمایی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، کارگردان: حمید کریمیان)
  7. بیا آشتی کنیم (تهیه کننده: حوزه هنری واحد انیمیشن – سید مسعود صفوی، کارگردان: عبدالله علیمراد)
  8. پایان نامه (تهیه کننده وکارگردان: زهرا سادات آیت اللهی)
  9. پر عقاب (تهیه کننده: مرکز گسترش فیلم سازی – محمدزاده، کارگردان: امیر محمدزاده)
  10. پسرک (تهیه کننده: انجمن هنرهای تجسمی انقلاب و دفاع مقدس، کارگردان: مونا عبدالله شاهی)
  11. پلاک (تهیه کننده: مرکز پویانمایی صبا، کارگردان: امیر کساوندی)
  12. پیراکانتا (تهیه کننده وکارگردان: نگاره حلیمی)
  13. تاریخ از این ور (اپیزود شاه و شبان) (تهیه کننده: حوزه هنری واحد انیمیشن – سید مسعود صفوی، کارگردان: اصغر صفار)
  14. چهل تکه (تهیه کننده و کارگردان: وجیهه گل مزاری)
  15. حقیقت (تهیه کننده وکارگردان: زهره طاهر پور)
  16. خرس آرکانس (تهیه کننده: محمدرضا کریمی صارمی/ مرکز تئاتر کانون، کارگردان: مهدی مقیمی اسفند آبادی)
  17. زندگی مورچه ها (تهیه کننده: امور سینمایی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، کارگردان: مهرداد شیخان)
  18. زیر این طاق کبود (تهیه کننده: محمد جواد شجاعتمند، کارگردان: حمید هاشم زاده – محمد جواد شجاعتمند)
  19. ساقی (تهیه کننده و کارگردان: محمد جواد محمدی)
  20. ستارگان ایرانی – شب شیخ (تهیه کننده: مرکز پویانمایی صبا – سید حسن سلطانی، کارگردان: سید حسن سلطانی)
  21. سرزمین پوگی (تهیه کننده و کارگردان: آئش نیرومنش)
  22. سه تار (تهیه کننده: مرکز گسترش فیلم سازی – حسین پور، کارگردان: شیوا حسین پور)
  23. شادیانه های خاله ستاره (تهیه کننده: موسسه فرا رسانه برگ، کارگردان: مهرداد امینی – هدا صدر)
  24. شعر کودکانه نماز (تهیه کننده: حمید بهشتی، کارگردان: شیما زارع رفیع)
  25. شکر (تهیه کننده: مرکز پویانمایی صبا، کارگردان: امیر کساوندی)
  26. صفحه خالی (تهیه کننده: مرکز گسترش فیلم سازی – جعفر خدایی، کارگردان: سیاوش خدایی)
  27. قصه های بزبزک (تهیه کننده: مهرداد شریعت زاده / صداو سیمای کرمانشاه، کارگردان: عابدین محمدی)
  28. قصه های قلی (جهانگرد) (تهیه کننده: توران کولیوند / صداو سیما مرکز کرمانشاه، کارگردان: توران کولیوند)
  29. قلب مترسک (تهیه کننده: امور سینمایی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، کارگردان: غلامرضا کزازی)
  30. کابوسنامه (تهیه کننده و کارگردان: زهرا جوادی)
  31. کک و مک (۱)(وقتی تصویر وارانه است)” تهیه کننده: موسسه آوای شیر هدایت نیکان، کارگردان: مهبد بذر افشان / مرتضی حسینی/ سمیرا نجیب زاده)
  32. کک و مک (۳)(نظم ستاره ها به هم نمی ریزد) (تهیه کننده: موسسه آوای شیر هدایت نیکان، کارگردان: مهبد بذر افشان / مرتضی حسینی / سمیرا نجیب زاده)
  33. کک و مک (۲)(خانم های رنگارنگ)(تهیه کننده: موسسه آوای شیر هدایت نیکان، کارگردان: مهبد بذر افشان / مرتضی حسینی / سمیرا نجیب زاده)
  34. گل و بلبل (تهیه کننده: مرکز گسترش فیلم سازی – آقاجانی، کارگردان: مهدی آقاجانی)
  35. لیما (تهیه کننده و کارگردان: افشین روشن بخت / وحید جعفری)
  36. ماهور (تهیه کننده و کارگردان: ندا وفایی)
  37. مجلس آینه (تهیه کننده: حوزه هنری واحد انیمیشن – سید مسعود صفوی، کارگردان: مهدی آقاجانی)
  38. من و ما (تهیه کننده: سید وحید رضا شجاعی، کارگردان: سیده معصومه حسینی)
  39. مومو (تهیه کننده: امور سینمایی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، کارگردان: هادی طبیبی- رسول زرین)
  40. نامه ای برای آفتاب (تهیه کننده: سید داوود طباطبایی، کارگردان: محمد افشار نژاد)
  41. نصفه سلحشور (تهیه کننده وکارگردان: مسعود قدسیه)
  42. نعمت اسلام (تهیه کننده و کارگردان: سید مجید صفی شاهی)
  43. نقطه قرمز (تهیه کننده و کارگردان: مطهره احمدپور)
  44. وقت خوابه (تهیه کننده: مرکز پویانمایی صبا، کارگردان: مهناز یزدانی)
  45. وقت مسابقه (تهیه کننده وکارگردان: امیرولیخانی)
  46. ویبره ( تهیه کننده و کارگردان: اکبر تراب پور)

نظرات (1)

  • مجتبی کوه کن

    |

    نتایج داوری چه تاریخی اعلام می شود.سپاس فراوان

    (۰)

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

عکس های هنرمندان در اینستاگرام

خبرنگار افتخاری


آمار سایت

  • تعداد نظرات : 3085
  • بازدید امروز : 11341
  • بازدید دیروز : 112121
  • بازدید این هفته : 187701
  • بازدید این ماه : 1349821
  • کل بازدیدها : 59996589
  • خروجی فید امروز : 32
  • ورودی گوگل امروز : 1
  • میانگین ارسال روزانه : 0.69
  • میانگین نظرات روزانه : 1.43
  • افراد آنلاین :52 نفر
  • تبادل لینک با 2 سایت
  • زمان لود صفحه : 2٫676 ثانیه